Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2020.05.15. 14:05

Pēdēja zvana svētki

Skola ir vienīgā vieta,
Kurā atmiņu zvans,
Vienojot paaudzes kopā,
Cauri mūžībai skan.

Šeit mēs atnācām sen,
Vēji lapas, kad dzen.
Šeit mēs sapņus par nākotni vijām.
Taču sirdis varbūt tikai šķiroties jūt
To, cik dārgi viens otram mēs bijām!

Pavasaris ir pašā plaukumā, daba ir iezaigojusies dažādās krāsās, ziedošo augu un koku smarža ir apņēmusi visu pasauli, putnu dziesmas ir pieskandinājušas apkārtni!

Tas ir labākais gadalaiks! Visiem pasaules iemītniekiem tiek dota iespēja jaunam uzplaukumam, šķiet, ka viss vēl ir priekšā un tu esi patīkama satraukuma pārņemts, gaidot, ko jaunu un neparastu!

Maijs ir skaistākais pavasara mēnesis, kad savas ziedu sveces ver kastaņas, smaržo ceriņi un dzeguze kūko katram savu laimi. Skolā maijs ir tas mēnesis, kad skolēni un skolotāji plūc sava darba augļus. Un tas ir likumsakarīgi, ka tieši šajā laika iekrīt mūsu šīsdienas svētki- Pēdējā zvana svētki! Ir pienākusi šī stunda un šī diena, kad ir jāatvadās no skolas!

Šodien skanēja pēdējais zvans, kurš pavēstīja, ka skolu absolvē jaunu, skaistu un stipru cilvēku paaudze, kurai ir jāpilnveido šī pasaule! Un kaut arī dzīve ieviesa savas korekcijas, tomēr šie svētki, neskatoties ne uz kādiem šķēršļiem, notika! Mēs pirmo reizi novadījām virtuālos Pēdēja zvana svētkus! Mūsu 12. klases audzēkņus apsveica skolas direktors Anatolijs Gržibovskis, kā arī mācību priekšmetu skolotāji, kuri strādāja ar audzēkņiem šos 12 gadus! Audzēkņiem tika veltīti daudzi apsveikumi un labi vārdi, skaisti un iedvesmojoši novēlējumi, uzsākot nākamo dzīves posmu!

Mēs vēlam jums pārvarēt visas grūtības un šķēršļus, labi nokārtot eksāmenus, veikt pareizo izvēli dzīvē un neaizmirst savu mīļo skolu!

Mēs neatvadāmies, mēs tiksimies atkal! Veiksmi jums!

Materiālu sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā N. Murzjonoka

 

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2020.05.15. 16:05

Multimēdiji

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs