Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2019.05.16. 20:05

Pēdējais zvans

Drīz būs zvans. Bet līdz zvanam, Līdz pēdējam zvanam Es lieku vēl skanēt Sirds nemieram manam.”  (J. Osmanis)

 Ievas ziedlapas lido gaisā kā baltas pūkas…. Pirmie spilgtie saules stari apžilbina cilvēku acis…… Ceriņu smarža reibina prātus…… Putnu dziesmas pieskandina klusos vakarus….. Ir pienācis jaukākais mēnesis- maijs!

Jā, ir pienācis skaistais un tik ilgi gaidītais laiks, kad tuvojas mācību gada beigas! Laiks, kad visās Latvijas skolās 9.un 12.kašu skolēniem skan Pēdējais skolas zvans!

          Vairumam skolēnu maija beigas asociējas ar jautri pavadīta laika un patīkamas atpūtas gaidām, bet skolas absolventiem tās ir jauna dzīves posma gaidas. Jau pavisam drīz viņu priekšā pavērsies simtiem neizzinātu un neizpētītu ceļu, bet pats laimīgākais laiks- skolas laiks-paliks aiz muguras.

          Šī diena ir visgaišākie un vissaviļņojošākie svētki ne tikai skolas absolventiem, bet arī viņu vecākiem un skolotājiem.

          Savā svētku uzrunā skolas direktors Anatolijs Gržibovskis apsveica svinību dalībniekus un novēlēja visiem veiksmi un izdošanos! Ļoti liriski un aizkustinoši skanēja muzikālās kompozīcijas blokflautu ansambļa izpildījumā, burvīgu dziesmiņu veltīja mūsu skolas beidzējiem 1.b klases skolnieces Darja Bagdanova un Viktorija Sergejeva, un kā vienmēr īpaši spilgta un atmiņā paliekoša bija mūsu skolas kora uzstāšanās. Paldies mūsu muzikālo kolektīvu vadītājai Lilijai Kozindai, kura ar saviem audzēkņiem, viņu skanīgo izpildījumu un mūziku rada svētku lirisko un jauko noskaņu.

          Protams, ka ne vieni Pēdējā zvana svētki nepaiet bez pateicības vārdiem savai skolai, un arī šoreiz tika teikti pateicības vārdi skolotājiem par viņu pacietību un izturību, ka mācīja dzīvot, just, mīlēt un draudzēties, ka pacietīgi un pārliecinoši veda savus audzēkņus pa zināšanu takām un ceļiem līdz pat šai nozīmīgajai dienai, pēc kuras sāksies zināšanu pārbaudes laiks- eksāmeni.

          Īpašajos svētkos audzēkņus sveica arī mūsu pirmo klašu bērni, kuri vēl tikai beidz savu pirmo mācību gadu. Skatoties uz viņiem, mūsu absolventi atminējās to laiku, kad viņi bija tikpat mazi un bija vēruši skolas durvis, lai apgūtu jauno un nepazīstamo, lai augtu un mācītos.

          Svētku atmosfēru pārpildīja mūzika, spilgtas ziedu krāsas un visu klātesošo laimīgi smaidošās sejas!

          Paldies arī pasākuma vadītājiem- Alīnai Petkevičai, Valērijai Gorbenko, Vitai Petrovai, Elīnai Domorackai, Ernestam Podniekam un Vladislavam Mihailovam. Paldies jums par atbalstu svētkos, jo dažiem no jums tā bija debija skolas pasākuma vadītāja lomā, bet jūs visi lieliski tikāt galā ar savu lomu!

Bet visiem mūsu skolas 9. un 12.klašu audzēkņiem vēlam pārvarēt visas grūtības un šķēršļus, labi nokārtot eksāmenus, veikt pareizo izvēli dzīvē un neaizmirst savu mīļo skolu!

Informāciju sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā N.Murzjonoka

Bilžu Galerija

View the embedded image gallery online at:
https://vsk15.lv/p%C4%93d%C4%93jais-zvans-2#sigProId8b61cec30e

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs