Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2013.03.19. 08:03

Panākumi skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursā.

Mūsu skolas 11.a kl. skolniece Anna Jegorova ieguva 3. vietu Latgales reģiona vispārējās vidējās izglītības iestāžu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursā!

Sestdien, 16.martā, Daugavpils Universitātē notika Latgales reģiona vispārējās vidējās izglītības iestāžu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference, ko organizēja Daugavpils pilsētas domes Vispārējās un profesionālās izglītības pārvalde sadarbībā ar Daugavpils Universitāti.
Konkursā piedalījās kupls skaits vidusskolēnu no visa Latgales reģiona, par to liecina statistika: Annas darbs „Mode Daugavpilī XX gadsimta 50.gadu otrajā pusē” bija viens no 172 darbiem, kurš tika izvirzīts konferencei. Acīmredzot, kopējais iesniegto darbu skaits konkursa sākumā bija vēl lielāks.
Skolas administrācija izsaka pateicību Annai un viņas darba vadītājai kulturoloģijas skolotājai Gaļinai Petrovai, kas vienlaikus ir arī Annas klases audzinātāja. Paldies par to, ka Anna veiksmīgi un pārliecinoši pārstāvēja Daugavpils 15. vidusskolu Latgales reģiona līmenī. Ceram, ka piedalīšanās konkursā bija laba pieredze, kas noderēs arī studiju laikā. No sirds novēlam panākumus arī turpmāk!

Bilžu Galerija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs