Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2013.10.04. 09:10

Par karjeras nedēļu

 

No 7. līdz 11.oktobrim  pilsētā notiks Karjeras nedēļa. Bērniem, vecākiem un skolotājiem būs iespēja uzzināt daudz jauna par profesiju pasauli, par izglītības  un darba iespējām, par darba tirgus īpatnībām utt.  Būs dažādu viedu aktivitātes: semināri,  atvērto durvju dienas, ekskursijas, radošās darbnīcas, meistarklases u. tml.


Mūsu skola ar daudziem no iepriekš minētajiem pasakumiem jau ir iepazinusies:  trīs klases (9.b, 11.a, 12.a) apmeklēja Daugavpils Mākslas Marka Rotko centru mākslinieka dzimšanas dienā. Visiem apmeklētājiem šajā dienā ieeja bija bez maksas.  Tie, kuri vēl ne reizi nebija apmeklējuši šo centru, varēja iepazīties ar Marka Rotko personību un radošo darbību. Mākslas centrā šai dienā bija iespēja parunāt ar citiem māksliniekiem no  Latvijas, Vācijas, Anglijas un Japānas.  Skolēniem prieku sagādāja keramikas izstāde.  
Ceturtdien 9.c, 8.b, 8.c klases skolēni apmeklēja Ugunsdzēsības dienestu, kas atrodas 18. novembra ielā. Bērni iepazina ugunsdzēsēja darbu un vairāk uzzināja par ugunsdzēsēja profesijas ikdienu.   
Pasākumi turpinās vēl šajā  (ceturtdien notiks Mūzikas diena) un nākošajā nedēļā. Iepazīties ar mūsu skolas Karjeras nedēļas plānu var pielikumā.
NB!Vecākiem būs iespēja apmeklēt semināru  „Interneta resursi bērna karjeras izglītībai”, kurš notiks 8. oktobrī plkst. 16.00 Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldē, 23. kabinetā.  Tie, kuri vēlas,  var pierakstīties pa tālr. 654-07437.

Informāciju apkopoja skolas psihologs O.Elksniņa

 

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2013.10.04. 09:10

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs