Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2015.10.09. 10:10

Par Karjeras nedēļu 2015

No 12.oktobra līdz 16.oktobrim jau ceturto reizi notiks "Karjeras nedēļa 2015". Piedalīsies 20 Latvijas pilsētas un novadi, arī Daugavpils. 

Šo pasākumu atbalsta Eiropas Komisijas programma Erasmus+ Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance ietvaros sadarbībā ar pilsētu un novadu pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm.

Karjeras nedēļas laikā skolēniem no 7 līdz 19 gadiem būs iespēja padomāt par savu nākotni un  izvēlēties profesiju,  vairāk izzinot gan par sevi, gan par dažādu profesiju specifiku.

Pasākumu cikls satur daudzveidīgas aktivitātes: uzņēmumu un mācību iestāžu  apmeklējums, tikšanās ar profesiju pārstāvjiem, radošās darbnīcas un konkursi, karjeras konsultācijas saņemšana un t. t.   Katru gadu Karjeras nedēļas formas izmainās, bet mērķis paliek tas pats  – palīdzēt jauniešiem pieņemt pareizu lēmumu par savu nākotnes specialitāti vai nozari.

Šogad Karjeras nedēļas vadmotīvs ir “Atver profesijas durvis!”, galveno uzmanību veltot nākotnes profesijas iepazīšanai radošā un atraktīvā veidā.
Mūsu skola, protams, arī piedalīsies karjeras pasākumos. Kādas aktivitātes tika izvēlētas katrā klasē,  var paskatīties stendā blakus 104. kabinetam. Pēc nedēļas  mēs dalīsimies ar saviem iespaidiem.

Visu labu!

Karjeras konsultante O. Elksniņa

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs