Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2017.11.29. 09:11

Par zemi, ko mīlam, par vietu, kur dzīvojam

23. novembrī tika sarīkots 9.klašu skolēnu Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai veltīts pasākums „Par zemi, ko mīlam, par vietu, kur dzīvojam”.

Pasākuma mērķis: rosināt interesi par savas pilsētas un Latvijas vēsturi, veidot izpratni par valstiskumu un patriotismu.

Vairāk uzzināt par Daugavpili un izbaudīt dzimtenes skaistumu pamatskolas skolēniem palīdzēja vēstures skolotāja Svetlana Beketova, kas organizēja un vadīja šo pasākumu.

Pasākuma laikā norisinājās viktorīna, kuras laikā 9.klašu skolēniem bija nepieciešams atbildēt uz jautājumiem par mūsu pilsētu un par Latgali. Viktorīnas aktīvākajiem  dalībniekiem tika pasniegtas balvas, tāpēc ka skolēni paradīja sevi kā ļoti radošie cilvēki. Pasākuma apmeklētājiem bija arī iespēja izbaudīt lieliskas dziesmas par mūsu Latviju.

Pilsoniskuma nedēļas ietvaros tika organizēta fotogrāfiju izstāde „Šķirstot Latvijas vēstures lappuses”, kurā piedalījās 8. un 9. klašu skolēni. Mūsu skolas skolēniem un skolotājiem bija iespēja iepazīties ar Daugavpils vēsturisko vietu brīnišķīgajām fotogrāfijām, salīdzināt, kā tās izskatījās pirms daudziem gadiem un tagad, ieskatīties savu tuvinieku sējās vēsturiskajās bildēs. Par visaktīvākajiem tika atzīti 8.ab un 9.b klašu skolēni.

Paldies visiem šī pasākuma un izstādes dalībniekiem!

Informāciju apkopoja vēstures skolotāja S.Beketova

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs