Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2017.11.16. 10:11

Pasākumi veltīti Lāčplēša dienai

 

Lāčplēsis: „Virsaiši viedie,Es dzirdu, es dzirdu. Es savu tēvzemi dzirdu.
Gavilē mīla, pretspēkā augot, Skaņa top dziesma, spītībā dzimstot.
Čukst mana zeme Vērmeļu muti — Tik, cik tu stiprs, tik stipra es būšu.
Ganiņš uz akmens. Cīrulis debesīs.
Mūžīgas cerības sudraba balss.Pušu plīst krūtis no varena spēka.
Es savu tēvzemi dzirdu. Es savu tēvzemi nākotnē dzirdu.” (Māra Zālīte)

Novembris ir nozīmīgu Latvijas Valsts svētku un atceres dienu mēnesis. Pagājušajā nedēļā gan pilsētā, gan mūsu skolā notika dažādi svinīgie pasākumi, veltīti Lāčplēša dienai.

Trešdien notika pasākums, kuru tradicionāli skolā organizē sporta skolotāja I. Demidenko „Spēks, ko dzimtā puse dod!”. Tajā piedalījās 5. un 6.klašu zēni un sacentās veiklībā un attapībā, kā arī demonstrēja savu drosmi.

Ceturtdien 4.b, 4.c, 5.b un 5.c klases kopā ar savām klases audzinātājām apmeklēja Daugavpils Novadpētniecības un Mākslas muzeju, kurā iesaistījās sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas akcijā, kuras pēc tam tiks dāvātas pilsētas pasākumu dalībniekiem.

Piektdien, 10.novembrī, skolas parlamenta pārstāvji apmeklēja Luterāņu kapus un piedalījās tradicionālajā pilsētas pasākumā “ Piemiņas brīdis Latvijas armijas karavīru brāļu kapos”.

Ikgadējās Lāčplēša dienas svinības noslēdza lāpu gājiens, kas notika 11. novembra vakarā! Pasākumā piedalījās mūsu skolas vecāku klašu audzēkņi, viņu klases audzinātāji un skolas direktors A. Gržibovskis.

Milzīgs paldies visām klašu audzinātājām, kuras aktīvi iesaistījās visos svinīgajos pasākumos: T.Klychevai, V.Zikejevai, L.Petrovskai, R.Bogorodei, S.Lukševičai, J.Kazačonokai, N.Postojevai, J.Vasiļonokai, L.Dobroserdovai, skolotājām I.Demidenko un A.Velikai  un mūsu direktoram A.Gržibovskim.

Informāciju sagatavoja direktora vietniece audzināšanas jomā N.Murzjonoka

 

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2017.11.16. 11:11

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs