Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2019.10.21. 10:10

Pasākums “Īsteno sapni par savu biznesu!”

Ne visiem patīk strādāt kāda vadībā, un ir izteikta vēlme veidot un realizēt sevi savā profesionālajā darbībā, tāpēc arī Daugavpils 15. vidusskolas skolēni un varbūt topošie uzņēmēji Antons Stavcevs (11.a klase) un Valērija Puškarjova (10.a klase) devās iegūt jaunu pieredzi pasākumā “Īsteno sapni par savu biznesu”.

16.oktobrī Daugavpils Valsts ģimnāzija uzņēma skolēnus, kas interesējas par uzņēmējdarbību. Pasākumā uzņēmēji dalījās savā pieredzē un atbildēja uz visiem skolēnu interesējošajiem jautājumiem.

Skolēni uzzināja, ka gandrīz no nekā var izveidot savu biznesu, pasākuma vadītāji demonstrēja un stāstīja par visdīvainākajām idejām, kas tikušas veiksmīgi realizētas pasaulē un arī Latvijā. Izrādās Latvijā nav nemaz tik grūti uzsākt savu biznesu. Viss, kas nepieciešams ir ļoti laba ideja un mazliet naudiņas pirmajiem izdevumiem.

Pasākuma beigās skolēni piedalījās erudīcijas spēlē, kas izveidota programmā “Kahoot”. Vēlos apsveikt Daugavpils 15. vidusskolas 11. a klases skolēnu Antonu Stavcevu, kas ieguva otro vietu.

Klausoties uzņēmējus rodas gribasspēks un vēlme sasniegt savus sapņus.

Sagatavoja: karjeras konsultants Gunda Pastare

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs