Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2017.12.11. 21:12

Pasākums “Gaidīsim Ziemassvētkus”

Šajā mācību gadā mūsu izglītības iestādē ir organizēta „ Vecāku skola” un ir plānots novadīt vairākas tematiskās tikšanās ar vecākiem.

Pagājušajā nedēļā notika pirmā šāda veida tikšanās, uz kuru tika aicināti daudzbērnu ģimeņu vecāki, kurās aug divi vai vairāk bērnu un kuri mācās mūsu skolā!
Mūsu pasākuma mērķi ir – veidot ciešas sadarbības saites starp skolu un vecākiem, uzklausīt un apspriest vecāku priekšlikumus par to, kā pilnveidot ģimenes un skolas sadarbību, kā arī nepiespiestā un patīkamā gaisotnē novadīt tematisko tikšanos.

Pirmās tikšanās tēmu noteica tuvojošies svētki- Ziemassvētki un Jaunais gads! Izglītības iestādes direktors savā uzrunā izteica pateicību vecākiem par sadarbību un aktīvu iesaistīšanos skolas ārpusstundu darbā!

Skolas sociālais pedagogs E. Piragova pastāstīja par to, ka skolā ir 46 daudzbērnu ģimenes, kurās tiek audzināti trīs un vairāk  bērni. Ir ģimenes, kurās tiek audzināti četri un vairāk bērni, piemēram, Teļežņikovu ģimene, Lujānu ģimene, Nemkoviču ģimene.

Visi šo ģimeņu bērni mācās mūsu skolā, bet mazākie vēl tikai gatavojas uzsākt savas skolas gaitas un mēs ar prieku gaidīsim viņus mūsu draudzīgajā skolēnu saimē!

Mājturības un tehnoloģiju skolotāja I. Marcinkeviča sagatavoja un novadīja meistarklasi Ziemassvētku suvenīru izgatavošanā no dabas materiāliem. Skolotāja parādīja vecākiem, kādus darbus no dabas materiāliem stundu laikā veido mūsu audzēkņi. Vakara gaitā mūsu mammu prasmīgās rokas un radošā iztēle radīja īstus brīnumdarbus! Visi bijām tā aizrāvušies ar svečturu, vainadziņu un interjera rotājumu izgatavošanu, ka pat nepamanījām, kā aizlidoja laiks, bet rezultāts pārsteidza visus- no vienkāršiem kociņiem, sēkliņām, čiekuriem tika izveidoti oriģināli Ziemassvētku dekori!

Neskatoties uz dažādiem neatliekamiem un steidzamiem mājas darbiem, doties mājup neviens nesteidzās. Pasākums patika visiem! Ceram, ka šāda veida tikšanās ar vecākiem „ pie apaļā galda” kļūs par labu tradīciju, jo mēs visi esam viena, liela un draudzīga ģimene! Mēs centīsimies arī turpmāk piedāvāt interesantas tēmas, piemēram, kā palīdzēt bērniem mācīties, par audzināšanas jautājumiem, par likumdošanu, centīsimies organizēt konkursus, radošās darbnīcas un sporta pasākumus dažādu grupu vecākiem!

Izsakām īpašu pateicību mūsu pasākuma dalībniecēm: Svetlanai Nemkovičai, Tatjanai Lujānei, Jeļenai Šilinai, Gaļinai Teļežņikovai, Tatjanai Bagrovai un Aļonai Kuzņecovai.

Paldies par atbalstu un sadarbību!

Informāciju sagatavoja skolas sociālais pedagogs E.Pirogova un direktora vietniece audzināšanas jomā N.Murzjonoka

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs