Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2019.11.15. 14:11

Pasākums “Trāpīt mērķī”

Vai bez mērķa cilvēks ir laimīgs un veiksmīgs? Noteikti nē. Mērķtiecība ir ļoti cieši saistīta ar gribu, un abas šīs psiholoģiskās parādības var trenēt. Svarīgos nākotnes eksistenciālos jautājumus apdomāja 8. klašu skolēni profesionāla kouča Dainas Einbergas (ex. Kriviņas) vadībā.

 6. un 12. novembrī Daugavpils 15. vidusskolu apmeklēja eksperte mērķu sasniegšanā Daina ar nodarbību ciklu “Trāpīt mērķī”, kura laikā skolēni apdomāja, ko vēlas iegūt nākotnē, kas nepieciešams, lai to izdarītu, izpētīja savas stiprās un vājās puses, radīja izpratni par turpmāko izglītību un karjeras izvēli.

Pasākuma ieguvums ir tas, ka skolēni soli pa solim izplānoja savu ceļu līdz mērķim un tad arī tā sasniegšanai nepieciešamos elementus. Skolēni noteica pat laiku, kad tam vajadzētu piepildīties. Izrādās, ka tā rodas papildus motivācija rīkoties un izpildīt plānoto laikā.

Skolēni strādāja gan individuāli, gan pāros, kopīgi izrunāja savus mērķus. Eksperte paralēli iepazīstināja skolēnus arī ar laika menedžmentu un veidoja izpratni par ātras domāšanas un komunikācijas prasmēm, kas tik ļoti būs nepieciešamas nākotnē.

Pasākums tika organizēts Projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Sagatavoja: karjeras konsultants Gunda Pastare

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs