Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2018.11.13. 17:11

Pasākums ”Mana Latvija”

 

„Turi Latviju ieslēgtu savā sirdī. Turi to kā lielāko dārgumu, ko nedrīkst pazaudēt. Jo zaudējis Latviju, tu zudīsi pats.” A. Jaunsudrabiņš

Novembris ir nozīmīgu Latvijas Valsts svētku un atceres dienu mēnesis.
Š.g. 8.novembrī Daugavpils 15. vidusskolā notika pasākums “Mana Latvija”, kurā piedalījās 3.klašu skolēni un skolotāji no deviņām Daugavpils skolām. Pasākums tika veltīts Latvijas simtgadei.

Sākumā viesus sagaidīja pārsteigums. Katra dalībnieka vieta aktu zālē tika atzīmēta ar krāsainu kļavu lapu. Ar šo lapu palīdzību tika izveidotas komandas, kuras saņēma atbilstošās krāsas maršruta lapiņas. Bērni strādāja grupās, kuras sastāvēja no dažādu skolu pārstāvjiem.

Šī pasākuma mērķis bija audzināt patriotiskas jūtas, cieņu pret savu valsti.

Pasākuma laikā skolēni ne tikai nostiprināja savas zināšanas par Latviju, par Latvijas valsts simboliem, dabu, kultūras un vides objektiem, paplašināja savu redzesloku, bet arī nostiprināja prasmes sarunāties, saprasties, sadarboties komandā.
Skolēni ar lielu aizrautību minēja mīklas, krustvārdu mīklas, piedalījās sacensībās, viktorīnā, dziedāja dziesmas, konstruēja no kubiciņiem, pievērsa uzmanību runātājam, klausījās, mācījās veikt darbības saskaņoti, kā arī ievēroja dažādas lomas grupā, pieņēma spēles noteikumus. 
Veicot uzdevumus, skolēni parādīja savas zināšanas, savu draudzību un izpalīdzību!

Visas komandas virtuozi tika galā ar visiem uzdevumiem. Mūsu mazie konkursanti parādīja ļoti plašas zināšanas par savu valsti, par mūsu pilsētu un par Latgali. Visi dalībnieki ieguva saldās balvas, dāvanas un pateicības.

Kamēr skolēni piedalījās konkursos, skolotāji apmeklēja pieredzes apmaiņas semināru.

Pasākums noritēja jautri un interesanti!

Ceram, kā pasākums palīdzēja skolēniem pilnīgot prasmes un iemaņas iepriekš apgūtās zināšanas pielietot praktiski, atbildot uz konkursa jautājumiem; veicināt bērnu sadarbību nodarbības procesā, radīt lepnumu par savu valsti.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos pasākumā. Visi bija pieklājīgi un draudzīgi.

Paldies visiem 15. vidusskolas sākumskolas skolotājiem par pasākuma sagatavošanu. Paldies Marinai Paļčevskai, Larisai Haritonova un Aelitai Ludženiecei par sadarbību.

Viesi varēja iepazīties ar izstādi "Mana Latvija”, kura atrodas mūsu skolas 1. stāvā un 2. stāvā.

Par to pateicamies 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 3.a, 3.b, 4.a un 4.b klašu skolēniem.

Informāciju apkopoja sākumskolas skolotāju MK vadītāja Regīna Kirsanova

 

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2018.11.14. 10:11

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs