Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2020.10.02. 13:10

PASAKI PALDIES SKOLOTĀJAM

 

Skolas administrācijai ir gods paziņot, ka šogad pasaules skolotāju dienai veltītā svinīgajā pasākumā „PASAKI PALDIES SKOLOTĀJAM” 2020.gada 30.septembrī tiks suminātas:

skolas psiholoģe Oksana Elksniņa- par nevienaldzību un vispusīgu neformālu atbalstu skolas rūpju bērniem un regulāru saziņu ar viņu vecākiem attālinātajā mācību periodā. Pateicoties psiholoģes Oksanas gādībai, visi skolēni, kuriem mācībās nesokas, veiksmīgi pabeidza 2019./2020.m.g. un tika pārcelti nākamajā klasē.

 

latviešu valodas skolotāja, 5.b kl.audzinātāja Jekaterīna Bogatkeviča- par savlaicīgu emocionālo atbalstu savu klašu skolēniem un vecākiem, kas tiešām uzlaboja komunikācijas kvalitāti visos virzienos, kamēr mācības notika attālināti. Skolotāja ir arī pozitīvo pārmaiņu iniciatore un efektīvi īsteno Erasmus+ projekta ietvaros iegūto pieredzi savas audzināmās klases un skolas mērogā.

 

skolas sociālā pedagoģe Elvīra Pirogova- kam Daugavpils Izglītības pārvalde ir pateicīga par atsaucību un profesionālismu, strādājot ar sociālā riska ģimenēm Covid-19 laikā.

 

 

matemātikas skolotāja Lija Gladeviča- konkursa Daugavpils Jaunais skolotājs-2020 laureāte.

 

 

 

 

Paldies par Jūsu darbu, mīļas skolotājas! 

Sirsnīgs sveiciens Skolotāju dienas priekšvakarā!

 

 

Lapa aktualizēta Svētdiena, 2020.10.04. 18:10

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs