Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2016.12.21. 08:12

Pateicības vārdu rīts

Ārā ir auksts un tumšs. Daba ir aizmigusi. Trūkst sniega baltuma...

Šai laikā jo īpaši katram labam, gaišam vārdam, ko veltām otram, ir gluži cita, lielāka vērtība nekā saulainajās dienās, tāpēc 20.12.2016. Daugavpils 15. vidusskolas direktors aicināja, pie tējas tases skolēnus, kuri ar izcilām sekmēm un labiem panākumiem olimpiādēs ir sagaidījuši 2016./2017.m.g. I semestra noslēgumu.

Pēc skolas direktora domām, tas ir pats labākais laiks, kad iespējams atskatīties un izvērtēt to, ko esam paveikuši aizvadīto 4 mēnešu laikā. Skolas direktors izteica pateicību par teicamām sekmēm un godalgotām vietām pilsētas olimpiādēs – 2.a klases skolēniem: Violetai Elksniņai, Aigaram Plotiņam, Karolinai Trošičevai; 2.b klases skolēniem: Romanam Gavriļenko, Alinai Ivanovai, Maksimam Mitušovam; 3.c klases skolēnam Artjomam Bulim; 4.a klases skolēniem: Lidijai Lavrinovičai, Artjomam Tamanim; 4.b klases skolniecei Janai Kuranovai; 6.b klases skolniecei Jūlijai Kirčenko; 8.b klases skolniecei Polinai Gribovai; 11.a klases skolniekam Arkādijam Nikolajevam; 9.b klases skolniecei Karinai Jevdokimovai; 11.a klases skolniecei Viktorijai Kaštanovai; 12.a klases skolniekam Pāvelam Pranskum; 10.a klases skolniekam Sergejam Rudenko; 9.b klases skolniecei Irinai Ruseckai. Skolas direktors uzsvēra, ka ikvienam izglītojamajam ir jācenšas mācīties pēc iespējas labāk un piedaloties mācību priekšmetu olimpiādēs, pilsētas konkursos un sporta sacensībās, cīnīties par uzvaru.

Siltā un labestīgā atmosfērā skolēni varēja izteikt savas domas un ierosinājumus, kā paaugstināt skolēnu sekmes, apspriest tuvākās nākotnes plānus. Skolas direktors uzklausīja skolēnu vērtīgās rekomendācijas mācību procesa uzlabošanai. Visi šie ierosinājumi būs ņemti vērā skolas turpmākās darbības plānošanā. Tāda veida tikšanās palīdzēja raudzīties nākotnē ar skolēnu acīm un izvirzīja jaunus mērķus pēc kā tiekties.

Skolā ir izveidots stiprs pamats, uz ko balstīties, jo te mācās daudz radošu un aktīvu skolēnu un darbojas zinošs un meistarīgs pedagoģiskais kolektīvs. Visi mūsu labie darbi nekur nepazūd, bet gan dzīvo tepat mūsu skolā, ko paveicam mēs visi kopā.
Pasākuma noslēgumā skolas direktors novēlēja skolēniem sirsnīgus svētkus un jautrības pilnu ziemas brīvlaiku. Novēlēja, lai nākamais gads atnes gaišas domas, lielas iespējas, izturību un veselību.

Lai mums pietiek optimisma visam 2017. gadam!


Skolas administrācija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs