Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2014.10.02. 07:10

Pedagoģiskās meistarības balva 2014

Cienījamie kolēģi, skolēni, vecāki! Daugavpils 15.vidusskolas administrācijai ir liels gods paziņot, ka Skolotāju dienai veltītajā skolas svinīgajā pasākumā 2014.gada 3.oktobrī un pilsētas pasākumā 2014.gada 7.oktobrī DPIP konkursa „Pedagoģiskās meistarības balva 2014” ietvaros tiks godināti mūsu skolas pedagogi.

fizikas skolotāja un 10.a klases audzinātāja Olga Babiško konkursa prioritātē Par individuālas pieejas sekmēšanu katram skolēnam;

 

matemātikas skolotāja un 5.b klases audzinātāja Nataļja Grigorjeva konkursa prioritātē Par Latvijas un Eiropas kultūras mantojuma izzināšanas un saglabāšanas veicināšanu;

 

angļu valodas skolotāja un 7.c klases audzinātāja Jadviga Vasiļonoka konkursa prioritātē Par Latvijas un Eiropas kultūras mantojuma izzināšanas un saglabāšanas veicināšanu;

 

latviešu valodas skolotāja un skolas bilingvālā koordinatore Santa Lukaševiča konkursa prioritātē Par labas prakses apkopošanu un popularizēšanu.

Ar patiesu lepnumu paziņojam, ka

sākumskolas skolotāja un 2.a klases audzinātāja Regīna Kirsanova ir kļuvusi par konkursa „Pedagoģiskās meistarības balva 2014” laureāti prioritātē Par starpdisciplināru prasmju aktualizēšanu mācību stundā.

Amerikāņu rakstnieks Ogs Mandino ir teicis: „Aizrautība ir lielākā pasaules vērtība. Tā spēj paveikt daudz vairāk nekā nauda, vara un ietekme.”

No sirds novēlam konkursa dalībniekiem, laureātei un visiem skolas pedagogiem strādāt ar aizrautību un gūt sasniegumus ikdienas skolotāja darbā! Lai Jums veicas!

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2014.10.01. 15:10

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs