Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Svētdiena, 2019.12.22. 13:12

Piektdienas vakars teātrī

Projekta „Skolas soma” ietvaros 11.a un 12.a klases skolēni 20.decembrī apmeklēja Daugavpils teātri un noskatījās mūziklu par mīlestību un godu „Džeina Eira”.

1.semestris ir beidzies, priekšā ziemas brīvdienas, kuras vidusskolēni nolēma iesākt ar skaistā baudīšanu. 11.a un 12.a klases skolēni devās uz teātri, lai divas ar pusi stundas pavadītu teātra pasaulē un noskatītos Šarlotes Brontē pasaulslavenā romāna „Džeina Eira” iestudējumu.

Režisors Oļegs Šapošņikovs radījis ļoti efektīgu un interesantu mūziklu – lomas te vienlaicīgi tiek attēlotas vairākās dimensijās: personāža emocijas uz skatuves ataino gan dramatiskais aktieris, gan solists ar vokālo izpildījumu, gan dejotājs caur savu plastiku. Izrādes laikā skatītājs izdzīvo līdzi varoņiem visu viņu dzīvi: priekus un bēdas, mīlestību un ciešanas, atklāj baismīgus noslēpumus un piedzīvo laimīgas beigas.

Mūzika, dejas, gaismas efekti, skaistais mīlas stāsts – tas viss atstāj milzīgu iespaidu uz skatītāju. Arī mūsu skolēni bija sajūsmā par šo izrādi. Tas bija lielisks semestra noslēgums!

Materiālu sagatavoja 11.a un 12.a kl. audzinātājas O.Babiško un I.Špele

Bilžu Galerija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs