Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2017.05.18. 21:05

Pieredzes apmaiņas seminārs matemātikas CLIL skolotājiem

The future doesn’t just happen, it is shaped and modelled by our actions.(David Marsh)

Mācību gada izskaņā, 15. maijā, Daugavpils 15. vidusskolā notika pieredzes apmaiņas seminārs matemātikas CLIL skolotājiem. Seminārā piedalījās matemātikas  skolotāji, kuri īsteno pilsētā CLIL matemātikas stundās, kā arī Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes metodiķe bilingvālajos jautājumos Silvija Mickeviča un  angļu valodas metodiķe Ilona Ustinova. Semināra dalībniekus uzrunāja Daugavpils 15.vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā L. Iļiško.

Semināra svarīgākā daļa bija matemātikas skolotājas Nataļjas Grigorjevas un angļu valodas skolotājas Valentinas Lukinas dalīšanās pieredzē par CLIL īstenošanu matemātikas stundās. Skolotājas kopā ar 7. b klases skolēniem parādīja atklāto stundu  matemātikā par tēmu ”Trijstūri”. Stunda bija dinamiska, piesātināta ar dažādām aktivitātēm. Skolēni rādīja viesiem ne tikai savas matemātiskās zināšanas, bet arī prasmi runāt un izteikties angļu valodā.

Pēc  atklātās stundas apspriešanas N.Grigorjeva un V.Lukina iepazīstināja ciemiņus ar CLIL stundām izstrādātajiem mācību materiāliem, veiksmīgākajām  mācību metodēm un paņēmieniem, uzsvēra šī metodes ieguvumus.

CLIL metodika motivē skolēnus sasniegt daudz vairāk un atver durvis plašajā zinātnes pasaulē. Arī skolotājs šai darbā kopā ar skolēniem ir ceļā uz izaugsmi.

Daugavpils 15. vidusskolas matemātikas skolotāja N. Grigorjeva

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs