Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2018.01.22. 17:01

Pilsētas konkursa „Ziemassvētku un Jaungada apsveikums” noslēguma pasākums

2018. gada 10. janvārī plkst. 15.00 Daugavpils Universitātē notiks Daugavpils skolēnu radošo darbu konkursa „Ziemassvētku un Jaungada apsveikums” noslēguma pasākums.

Konkursu organizē DU Rusistikas un slāvistikas katedras Krievu valodas un kultūras centrs sadarbībā ar Daugavpils pilsētas skolotājiem.
Konkursa gala posmam tika iesniegti 132 skolēnu darbi: 61 darbs 1.– 4. klašu vecumgrupā, 71 darbs 5.–9. klašu vecumgrupā. Konkursa darbus vērtēja konkursa komisija – DU Krievu valodas un kultūras centra darbinieki un Daugavpils pilsētas krievu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības vadītāja, izglītības metodiķe M. Žilinska.
Pilsētas konkursa uzvarētāji tika aicināti uz noslēguma pasākumu. Apsveicam Ļubovu Marhileviču (2.b) ar 1. vietu un Violetu Elksniņu (3.a) ar 3.vietu – ar tādu veiksmīgu piedalīšanos pilsētas konkursā! Visi dalībnieki tika apbalvoti ar diplomiem un suvenīriem.
Maksims Kondratjevs (1.a), Māris Jankovskis (4.b) un Leonīds Soņins (4.c) ieguva pateicības.
Ar labākajiem konkursa darbiem var iepazīties DU Krievu valodas un kultūras centrā (Vienības ielā 13, 101. aud.) līdz 2018.g. 13. janvārim.
Pateicamies skolēniem par piedalīšanos konkursā, kā arī skolotājiem par skolēnu motivēšanu.
 Paldies skolēnu vecākiem par sadarbību.

Informāciju apkopoja sākumskolas skolotāju MK vadītāja Regīna Kirsanova

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs