Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2018.03.28. 15:03

Pilsētas konkursi

Gandrīz viss diža cilvēka dvēseles noslēpums iekļaujas vārdā “neatlaidība.” Neatlaidība ir vīrišķībai tas pats, kas ritenis svirai: tā ir nepārtraukta atbalsta punkta atjaunošana. ( Viktors Igo)

Mūsu skolas gan mazie, gan lielie audzēkņi aktīvi un neatlaidīgi piedalās dažādos pilsētas organizētajos konkursos, sasniedzot labus rezultātus un iepriecinot gan sevi, gan arī apkārtējos!

Konkurss „Dižpuika-2018”

 BJC ‘’Jaunība” notika konkursa „Dižpuika-2018” noslēguma pasākums.

Šogad tajā mūsu skolu pārstāvēja 5.klašu zēni A.Fjodorovs (5.a), R.Jakuševičs (5.b), E.Barkovskis (5.c). Konkurss sastāvēja no diviem posmiem. Pirmais bija sporta aktivitāšu posms, kurā zēniem bija jāparāda sava fiziskā sagatavotība, bet otrais bija tehniskā radošuma posms, kurā zēni demonstrēja savas prasmes strādāt radoši . Noslēgumā pēc rezultātiem labākais no mūsu zēniem kļuva Aleksandrs Fjodorovs. Visi mūsu skolas puikas ir izcili sportisti, kuri vienmēr aizstāv mūsu skolas godu dažādās sacensībās! Mēs apsveicam mūsu skolas pārstāvjus un vēlam viņiem panākumus arī turpmākajos konkursos!

Konkurss- spēle „KVEST”.

 Skolas parlamenta komanda piedalījās pilsētas konkursā „KVEST”, kuru organizēja tieši pilsētas skolēnu parlaments un ieguva godpilno 3. vietu! Attapība, ātrums un erudīcija- tieši šīs lietas palīdzēja mūsu komandai sasniegt tik labu rezultātu! Milzīgs paldies mūsu skolas parlamentāriešu komandai: E.Domorackai, V.Petrovai, V.Kostjukai, A.Romanovai, V.Sevrukam un G.Jefimovam! Tā turpiniet!

 

Zīmējumu konkurss „Lieldienas’’

 Ir noslēdzies kompānijas „ Dautkom” organizētais tradicionālais Lieldienām veltītais zīmējumu konkurss. Visaktīvākie konkursa dalībnieki bija tieši mūsu vismazākie audzēkņi- 1. a klase. (kl.audz. R.Kirsanova). Skolnieču J.Vitjazevas, M.Stankevičas, D. Kirčenko darbi ieguva pateicības un meitenes saņema pārsteiguma dāvanas.

Izsakām pateicību Jūlijai Vitjazevai, Jelizavetai Morozovai, Margaritai Stankevičai, Liānai Nizinai, Janai Davletbajevai, Darjai Kirčenko par šo skaisto svētku noskaņojuma radīšanu!

Informāciju sagatavoja direktora vietniece audzināšanas jomā N.Murzjonoka

Bilžu Galerija

View the embedded image gallery online at:
https://vsk15.lv/pils%C4%93tas-konkursi#sigProId1b29af3cce

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs