Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2014.12.17. 14:12

Pilsētas konkurss “Pop-klips”

Decembrī  mūsu  skolas kolektīvi sekmīgi piedalījās ikgadējā pilsētas konkursā “Pop-klip”. Šogad no mūsu skolas piedalījās divas vecuma grupas – dalībnieki no 1.-5.klasēm  ar klipu “Kāzas” un 9.-12. klašu grupa ar klipu “Sapnis”.  

Kāzu klipā viss notika pa īstam, ar atbilstošām paražām, brīnišķīgiem kostīmiem un skaistām dekorācijām, ziedu pušķiem, rožu ziedlapiņām. Bija arī maizes klaips un kāzu torte, fotografēšanās
un filmēšanās, uguņošana un daudz viesu. Tā bija īsta izprieca. Nu, protams, jau tradicionāli klips “Kāzas” (vadītāja Katrīna Paukšta) ieguva 1.vietu savā grupā. Apsveicam un lepojamies ar jums!


Mūsu vecākā grupa – meitenes no 9.-12. klasēm – pirmo reizi piedalījās konkursā.  Meitenes aktīvi iesaistījās klipa sagatavošanā, pārdomāja scenāriju un dekorācijas, izgudroja deju kustības, šuva kostīmus. Tas nebija velti. Mums bija ļoti stipri un pieredzējuši konkuremti, tāpēc līdz uzvarai mazliet pietrūka. Taču tas bija tikai sākums, jo līdz šim brīdim mēs neesam piedalījušies vecāko grupu konkursā. Uzskatām, ka iesākums bija sekmīgs. Arī iegūtā atzinību dod stimulu tālākajam darbam. Mūsu meitenēm tagad ir pieredze. Viņām ir cerība, ka nākotnē var sagaidīt arī uzvaru.

Mīļās meitenes, mēs apsveicam jūs un priecajāmies ar jums! Lai jums veicas!

Paldies visiem mūsu skolas dalībniekiem par lieliskiem rezultātiem pilsētas konkursā “Pop klip – 2014”.

Informāciju sagatavoja Albīna Strikova, izgl. iest. direktora vietniece audzināšanas darbā

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2014.12.18. 10:12

Multimēdiji

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs