Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2017.04.28. 14:04

Pilsētas skolu vizuālās mākslas olimpiāde – mēs nākam!

20. aprīlī četri drosmīgi un radoši skolēni devās uz Daugavpils bērnu mākslas skolu “Saules skola” cīnīties par godalgām un aizstāvēt savas skolas godu.

6.B klases skolnieces Aleksandra Stepanova un Natālija Petroviča, 8.A klases skolniece Oksana Utāne un 9.A klases skolnieks Nikita Mališevs.

Uzdevumi, kā tas notiek katru gadu, katrai klašu grupai bija atšķirīgi. Aleksandrai un Natālijai bija jāilustrē Annas Sakses “Ziedu pasaku” fragments, bet Oksana un Ņikita veidoja darbu ar grafiskiem elementiem par iedvesmas avotu izvēloties vienu no piedāvātajiem ainavas piemēriem. Uzdevuma veikšanai bija dotas 3 astronomiskās stundas, kuru laikā visi olimpiādes dalībnieki paveica savus darbus. Acīmredzot sacensība bija ļoti sīva, jo šoreiz mūsu māksliniekiem neizdevās gūt godalgotās vietas, tika saņemti pateicības raksti par dalību olimpiādē. Tas nekādā gadījumā nav iemesls nolaist rokas un nokārt galvas, nē! Katrs, kurš bija pietiekami drosmīgs, lai dotos un piedalītos, par to vien ir pelnījis uzslavu! Saku milzīgu un sirsnīgu paldies maniem centīgajiem māksliniekiem – Aleksandrai, Natālijai, Ņikitam un Oksanai!

Jebkurš rezultāts ir svarīgs, jo liek domāt, analizēt, attīstīties. Cerēsim uz panākumiem nākamgad!

Informāciju apkopoja Vizuālās mākslas skolotājs Edgars

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs