Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2012.11.27. 09:11

Pilsoniskuma nedēļa (atskats)

No 12 līdz 22 novembrim mūsu skolā bija organizēta pilsoniskuma nedēļa. Lielu ieguldījumu nedēļas rīkošanā sniedza vēstures un sociālo zinību skolotāji : S.Beketova, G.Petrova, I.Ķiseļova.
14. novembrī skolas aktu zālē notika vidusskolas skolēnu tikšanās ar Jāni Rasnaču - Latvijas Tautas frontes locekli, ar dalībnieku, kas cīnījās par neatkarības atjaunošanu. Tikšanās iniciatore un organizatore bija vēstures un kulturoloģijas skolotāja G. Petrova.


    Vairāk uzzināt par dzimto valsti un izbaudīt dzimtenes skaistumu septītās klases skolēniem palīdzējā desmitās klases skolnieces, kuras sagatavoja un vadīja klases audzināšanas stundas ar tēmu „ Mana valsts - Latvija” visās septiņās klasēs.
    Astoto klašu viktorīnas „ Mana valsts - Latvija” laikā, devītās klases skolnieces noskaidroja, cik labi skolēni pārzina savas dzimtenes vēsturi. Viktorīnas aktīvākajiem dalībniekiem tika pasniegti apbalvojumi.
Lai veiksmīgi tiktu vadīta un organizēta klases audzināšanas stunda septītajās klasēs un viktorīna astotajās klasēs, devītās „a” un devītās „b” klases skolnieces sagatavoja vēstures skolotāja S. Beketova.
    Pamatskolas jaunākajiem pārstāvjiem – piektās klases skolēniem, sociālo zinību skolotāja J.Ķiseļova sagatavoja prezentāciju „Mana dzimtene - Latvija”. Noskatoties videofilmas un klipus par mūsu valsti, skolēni labprāt atbildēja uz viktorīnas jautājumiem.
    Tādā veidā pilsoniskuma nedēļas rīkošanā bija iesaistīta lielākā daļa pamatskolas un vidusskolas skolēnu. Paldies visiem šī notikuma dalībniekiem par organizatoriem!                                        

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2012.12.05. 14:12

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs