Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2020.09.09. 14:09

Pirmās mācību nedēļas pasākumi

 

Mēs gaidām septembri kā senu draugu,

ar kuru tikties vienmēr prieks, -

Mēs līdz ar skolu visi mazliet augam,

bet rudens ziedos vasara vēl mirdz.

 

 

1.septembrī -Zinību dienā- pat Latvijas daba ar spožu sauli sveica visus, kas uzsāka jaunu darba cēlienu – augšupkāpienu Zinību kalnā!

Skolas pagalmā pulcējās skolēni, pedagogi un 1. klašu skolēnu vecāki. Ar aplausiem un sirsnīgiem sveicieniem tika sagaidīti 1. klašu skolēni, kuri uzsāka mācības skolā. Pēc svinīgās valsts himnas atskaņošanas, klātesošajiem apsveikuma vārdus veltīja mūsu skolas direktors Anatolijs Gržibovskis.

Direktora vietniece Izglītības jomā Ludmila Iļiško visus Zinību dienas pasākuma dalībniekus apsveica ar jaunā mācību gada sākumu un apbalvoja labākās klases, pasniedzot mūsu skolas ceļojošo zināšanu un gudrības simbolu – pūci. Pēc 2019./2020.m.g. rezultātiem kā labākās klases tika nosauktas-4.b klase (kl.audz. V.Papkoviča), 5.b klase (kl.audz. J.Bogatkeviča) un 11.a klase (kl.audz. J.Kazačonoka). Pēc mūsu tradīcijas piemiņas dāvanas saņēma arī jaunās klases audzinātājas: Valentīna Papkoviča, Jeļena Tereščenkova, Tatjana Jarinovska, Lilija Kozinda un Ina Romanovska.

Ar skaistām dziesmām visus svētku dalībniekus sveica 3.b klases vokālais duets Darja Bogdanova un Viktorija Sergejeva un 5.b klases vokālais ansamblis: Viktorija Veličko, Milana Macko un Ksenija Pizāne.

Un tad skanēja zvans, aicinot uz pirmo stundu šajā mācību gadā gan skolēnus, gan skolotājus!

2020.gada 4.septembrī Daugavpils 15.vidusskolas stadionā jau tradicionāli notika sporta svētki visiem skolēniem, ievērojot higiēnas prasības un distancēšanos. Šajā dienā skolēniem bija iespēja labi atpūsties, sacensties, padejot un vienkārši jauki pavadīt laiku. Sākumā notika iesildīšanās dejojot, ievērojot distancēšanos, pēc tam skolēni devās uz sacensībām dažādās stacijās, kuras bija sagatavojuši sporta skolotāji. Šogad tika piedāvātas šādas stacijas: basketbols, volejbols, spēka pārbaude un mērķī mešana. Pēc sporta svētkiem skolēni devās uz interesantām klases stundām par drošību.

Drošības stundas laikā tika pievērsta uzmanība visiem drošības jautājumiem, lai mūsu skolēnu dzīve būtu vienmēr droša un laimīga -gan skolā, gan ārpus skolas.

Jauna mācību gada sākums ir jauna ceļa sākums. Šajā ceļā novēlam, lai mācības sniedz prieku un gandarījumu, vieš jaunus izaicinājumus!

Mācieties sev un Latvijai, jo gudrajiem pieder visa pasaule!

Informācija sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā N.Murzjonoka un

sporta skolotāja I.Demidenko

 

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2020.09.09. 15:09

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs