Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2017.04.28. 13:04

Priecāsimies par mūsu panākumiem!

Tuvojoties mācību gada  noslēgumam, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes Goda raksti un piemiņas balvas tiks pasniegtas skolu audzēkņiem un viņu skolotājiem, kas 2016./2017. mācību gadā guva panākumus starptautiskajās, valsts un novada olimpiādēs, konkursos un sporta sacensībās.

Daugavpils 15. vidusskolas administrācijai ir patiess gods paziņot kolēģiem, skolēniem un viņu vecākiem, ka pasākumā Latviešu kultūras centrā 9. un 10. maijā tiks sumināti arī mūsu skolas pārstāvji – šogad krietni kuplākā skaitā:

12.a klases skolniece Jolanta Rimša, kas sadarbībā ar vēstures skolotāju Svetlanu Beketovu ieguva 2. vietu Latvijas zinātniskajā konferencē un sadarbībā ar latviešu valodas skolotāju  Santu Lukaševiču – 1. vietu Latgales reģiona zinātniskajā konferencē;
8.b klases skolniece Elīza Andrejeva, kas sadarbībā ar matemātikas skolotāju Ligiju Petrovsku ieguva 1. vietu matemātikas olimpiādē.

Daugavpils 15. vidusskolas godu sportā aizstāvēja 9.a klases skolnieks Kirils Matjuhins, kas ieguva 3. vietu Latvijas skolu ziemas olimpiskajā festivālā, un meiteņu basketbola komanda (Jolanta Rimša, Anastasija Jakovļeva, Anna Osipova, Irīna Sokolova, Laura Okuņeva), kas  ieguva 3. vietu Latvijas skolēnu 70. spartakiādē basketbolā. Atbalstu mūsu sportistiem sniedza sporta skolotāji Ivans Bogdanovičs un Inga Demidenko.

Skolas administrācijas vārdā pateicamies mūsu laureātiem un novēlam  turpmākus panākumus un gandarījumu par paveikto!

 

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs