Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2016.01.27. 20:01

Projekta „Paaudžu saikne” pasākums

Jau trešo gadu mūsu skola īsteno projektu „Paaudžu saikne”, sadarbojoties ar pilsētas darba veterāniem, senioriem – Daugavpils sociālo aprūpes pensionāru un invalidu rehabilitācijas centra un centra „Varavīksne” pārstāvjiem.

22. janvārī skolas aktu zālē notika seminārs „Skola un pilsētnieki: sadarbības plānošana, organizēšana un īstenošana”, kurā mēs dalījāmies pieredzē ar saviem kolēģiem, pilsētas skolu skolotājiem. Skolas direktors Anatolijs Gržibovskis pastāstīja viesiem par skolas projektiem un attīstības perspektīvām. Pasākuma organizatore Albīna Strikova iepazīstināja ar projekta saturu un pasākumiem. Mūsu sadarbības iniciatore un galvenā partnere – Lokomotīvju remonta rūpnīcas darba veterāne ar lielu darba un vadības pieredzi Raisa Vasiļjeva – dalījās savos iespaidos par skolēniem, skolotājiem, par ekskursijām un klases stundām, kuras mēs novadījām kopā. Viņa izteica lielu pateicību par palīdzības akciju senioriem, kurā aktīvi piedalījās mūsu 1.-7. klašu skolēni. Skolotāja Svetlana Avreiceviča pastāstīja par sava klases projekta „Tev nebūs piesārņot, tev nebūs izpostīt” realizēšanu. Pasākumā tika demonstrētas Dautkom video reklāmas „Esi pieklājīgs transportā”, kuru filmēšanu īstenoja mūsu skolēni kopā ar senioriem, un fragmenti no klašu stundām. Skolas parlamenta dalībnieks Guntars Konušs pastāstīja par skolēnu piedalīšanos spēlē ”Erudīts” pensionāru centrā, par pasākumu senioriem „Daugavpils ielas”, bet 11.a klases skolnieces Dina Gamarnika un Karina Stankeviča piedāvāja klātesošajiem spēli, kurā bija jāatbild uz jautājumiem pa pilsētu.

Ar liriskām dziesmām veiksmīgi uzstājās skolas koris un skolas parlamenta prezidente Anastasija Kostjukeviča.

Neskatoties uz to, ka 29. februārī Daugavpils pensionāru centrā notiks projekta noslēguma pasākums, mēs turpināsim mūsu sadarbību ar pilsētas senioriem, jo paaudžu saikne – tā ir pagātnes un tagadnes saikne, bez kuras nav iespējama nākotne!

Informāciju apkopja Albīna Strikova, izgl. iest. direktora vietniece audzināšanas darbā

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs