Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 25 Aprīlis 2019 - Daugavpils 15.vidusskola
Ceturtdiena, 2019.04.25. 20:04

Veselīga uztura nodarbības

 

Kā zināms veselā miesā vesels gars, un svarīgi stāstīt skolēniem par uztura nozīmi cilvēka dzīvē, par veselības uzturēšanu. Tieši tāpēc mūsu skolas pieteicas uz izglītojošām nodarbībām par veselīgu uzturu, ko īstenoja uzņēmums SIA “OnPlate”.

Ceturtdiena, 2019.04.25. 20:04

veselības maratons “Veselība+..."

Fiziska un garīgā veselība ir galvenais pamats kvalitatīvai dzīvei. Lai pievērstu uzmanību veselības aspektiem, kas saistīti ar pusaudžu dzīves ikdienu un kas palīdz skolēniem veikt savu nākotni karjeras izvēli, mūsu skolas 8.klases skolēni piedalījās konkursa - veselības maratons “Veselība+…”.

Pasākuma laikā skolēniem bija iespēja: iemācīt izprast fiziski un garīgi veselīgas un profesionālas personības attīstības priekšnoteikumus; iemācīt priecāties par dzīvi un savām prasmēm; paaugstināt zināšanas par faktoriem, kas nosaka veselību; pievērst uzmanību dažāda veida sīkumiem saistībā ar nākamās profesijas izvēli; veicināt pašcieņu un motivāciju pieņemt veselībai pozitīvus lēmumus.

Uzdevumu stacijas tiešam bija interesantas un aizrautīgās, bija gan jādomā ar galvu, gan fiziski. Bija arī patīkami pārsteigumi tējas pauzes veidā.

Konkursa nobeigumā visi dalībnieki saņēma pateicības balvas, bet mūsu skola atzinības rakstu!

Ceturtdiena, 2019.04.25. 20:04

Karjeras izaicinājumi tehnisko profesiju jomā

 

Kādā vecumā labāk uzsākt iepazīt skolēnus ar inženierzinātnēm? Uzskatam, ka jo agrāk, jo labāk, īpaši, ja informācija tiek iedota interaktīvā veidā. Tieši tāpēc, karjeras projekta ietvaros, tika organizētas praktiskās nodarbības mūsu skolas 2.,3., 5. un 6. klases skolēniem, ko piedāvā zinātkāres centrs ZINOO!

Ceturtdiena, 2019.04.25. 12:04

Veiksmīgi rezultāti pilsētas olimpiādē angļu valodā 6.klasei

Neskatoties uz to, ka jau ir aprīļa otrā puse un mācību gada beigas vairs nav aiz kalniem, 6.klašu skolēniem vēl nav laika atpūsties.

Ceturtdiena, 2019.04.25. 10:04

Ekoloģiskā spēle

 

11.aprīlī 4.b klases skolēni Evelina Staltmane, Dmitrijs Jakuševičs, Timurs Skrimblis ciemojās Daugavpils 10.vidusskolā.