Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2019.10.28. 08:10

Educational Apps and Audiovisuals in the Classroom

 

Pateicoties Erasmus + KA1 projektam man bija iespēja divas nedēļas strādāt starptautiskā komandā Barselonā kursos “Educational Apps and Audiovisuals in the Classroom”

ES Erasmus+ programmas (KA1) skolu sektora projekta “Skola attīstībā: kompetents skolotājs konkurētspējīga skola” Nr. 2019-1-LV01-KA101-060321

Kursu tēma – “Educational Apps and Audiovisuals in the Classroom.

Piedalījās skolotāji no 6 valstīm: Latvijas, Polijas, Vācijas, Bulgārijas, Luksemburgas un Slovēnijas.

Mācības notika praktisko nodarbību un semināru veidā, kuru noslēgumā skolotāju komandas izstrādāja projektu un prezentēja pārējiem.

Projekts vērtējams kā lieliska iespēja gūt jaunu pieredzi un aprobēt jauniegūtās metodes mūsu skolā, paplašināt profesionālās zināšanas par aktuāliem jautājumiem, kā arī stimuls personīgai izaugsmei. Kursos gūto pieredzi es izmantošu savā darbā, gatavojoties mācību stundām, kā arī daloties pieredzē ar kolēģiem.

Barselona ir viena no tām vietām, kuras obligāti ir jāapskata katram. Tā ir slavena ar arhitektūru, aktīvo pilsētas dzīvi un ēdieniem. Gandrīz katrai mājai te ir kas īpašs – kokgriezumiem rotātas durvis, metāla mežģīņu vārti, fasādes ar košu flīzīšu mozaīkām, tornīšiem un balkoniņiem – kā jau jūgendstila ēkām piedienas. Arī laternas, notekcaurules, durvju rokturi un pat kanalizācijas lūku vāki te ir reizē mākslas darbs un vēstures liecība.

Svētdien es devos uz Monseratas klosteri, kurš atrodas 38 km attālumā no Barselonas, ir viens no senākajiem benediktiešu klosteriem Spānijā. Tas atrodas 750 metrus virs jūras līmeņa uz klinšainā 1236 metrus augstā Monseratas kalna, kurš izveidojies pirms 25 miljoniem gadu. Gadsimtu gaitā kalns ir ieguvis fantastiskas formas. Debesis “atbalsta” aptuveni 1200 dažādu klinšainu virsotņu. Pašlaik šī ir pati svētākā Katalonijas vieta.

Pateicos par iespēju gūt jaunu pieredzi un iespaidus projekta koordinatorei Ļ.Raihelei!

Informāciju sagatavoja Erasmus + projekta dalībniece J.Abajeva.

 

 

Lapa aktualizēta Pirmdiena, 2019.10.28. 10:10
Vairāk šajā kategorijā: Muchas gracias,Barcelona! »

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.