Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2017.05.03. 14:05

“Veiksmīgas karjeras veidošanas pamatprincipi” iedvesmas stunda.

 Kas tas ir iedvesma? Kāpēc rodas tāds jautājums?
 02.05.2017 mūsu skolā Karjeras attīstības projekta ietvaros viesojās slaveni cilvēki.

Viesi pastāstīja 10.-11.kl. skolēniem par to, kas viņiem ir veiksmīga karjera, kā viņi sasniedza karjeras virsotnes.
Mūs apmeklēja Dināra Rudāne - operdziedātāja, kurai patīk moči (motocikli), viņa nodarbojas arī ar boksu. Dinara ir no  Daugavpils.  Viņai ir interesantas aizraušanās, kas netraucē, bet pamudina labi un izcili pildīt savu darbu. Dinārai ir skaista, skanīga balss. Dziedātāja uzstājas Latvijā, Lietuvā un Amerikā.
Mūs apmeklēja  arī vēl viena slavenība Ineta Radēviča. Ineta ir vieglatlēte, pašlaik viņa ir LVS (Latvijas Vieglatlētikas savienības) prezidente. 2012. gada Londonas Olimpiskajās spēlēs Ineta ieguva 4.vietu tāllēkšanā.
Gan Ineta, gan Dināra stāstīja par savu pieredzi, sasniegumiem, atbildēja uz klausītāju jautājumiem. Un, lai mudinātu skolēnus padomāt  par to, kā palīdzēt karjeras izaugsmei,   Arstaruismirus Arsujumfus (dziedātājs Gustavo) piedāvāja veidot dialogu, diskusiju.
Gustavo uzdeva pirmo jautājumu, kas ir iedvesma? Lai kaut ko sasniegtu savā dzīvē, ir vajadzīgs iedvesmas gars. Skolēnu jautājumi bija aizraujoši, interesanti, bet viesu  atbildes izsmeļošās, dažreiz arī dīvainas, neierastas.
Mūsuprāt, šī tikšanās ir noderīga vecāko klašu skolēniem. Cilvēks, ja vēlas un ir uzstājīgs, tad var sasniegt  neiespējamo!!!
Pedagogi karjeras konsultanti Alla Velika, Oksana Elksniņa

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2017.09.06. 14:09

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.