Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2019.10.18. 13:10

Diskusija “Šodien sākas nākotne”

Ar ko sākas nākotne, ar ko tā beigsies? Vai tai būs beigas? Ko sagaidīt tuvākā nākotnē? Ļoti filozofiski jautājumi uz kuriem atbildēt mēģināja 9.-12.klases skolēni no Daugavpils pilsētas skolām.

15. oktobrī PIKC “Daugavpils Tehnikums” vēra savas durvis skolēniem, kas vēlējās noskaidrot, kāda nozīme nākotnē būs mākslīgajam intelektam un cilvēkam. DHC studijas fitnesa trenera un moderatora Dināra Zāģera un komunikācijas praktiķa Ivara Svilāna vadībā tika veidota diskusija, kuras laikā vadītāji atbildēja uz jauniešu iesūtītiem jautājumiem par nākotnes iespējām, par profesijas izvēlēm.

Vadītāji dalījās savos veiksmes un neveiksmju stāstos, motivēja jauniešus mēģināt, nebaidīties riskēt un novērtēt gan zaudējumus, gan uzvaras. Dinārs pastāstīja par profesijām, kuras mākslīgais intelekts var izkonkurēt cilvēkiem, un kādām profesijām nākotnē būs liela nozīme.

Daugavpils 15. vidusskolas skolēni aktīvi iesaistījās diskusijā un uzdeva sev interesējošus jautājumus, guva atbildes uz tiem. Iespējams tieši šīs atbildes palīdzēs pieņemt svarīgos lēmumus nākotnē.

Sagatavoja: karjeras konsultants Gunda Pastare

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.