Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2018.10.18. 15:10

Karjeras nedēļas aktivitātes

No 8. līdz 12. oktobrim Daugavpilī notika kārtēja Karjeras nedēļa. Mūsu skolas skolēni aktīvi piedalījās karjeras atbalsta pasākumos, mācību ekskursijas, karjeras klases stundās un citas karjeras atbalsta aktivitātēs.

Karjeras nedēļās atklāšanas pasākumā “Karjeras māja” piedalījās pārstāvji no 11. un 12. klases, tapāt 10.klašu pārstāvji piedalījās Daugavpils Jaunatnes nodaļas organizētajā pasākuma “Profesijas virpuli atrast savējo”, kurā viņi tiekas ar policijas iecirkņa un robežsardzes pārstāvjiem. Vismazākie skolas audzēkņi piedalījās zīmējumu konkursā “Karjeras ceļš”, kā arī aktīvi sadarbojas ar Latgales centrālo bibliotēku un tās aktivitātēm un aicināja uz skolu noteikto profesiju pārstāvjus. Karjeras nedēļas ietvaros mūsu skolas skolēni apmeklēja šādus uzņēmumus: “Daugavpils ūdens”, “Dautkom”, “Latvijas pasts”, “ABAKHAN”, “Daugavpils Satiksme”, Zinātkares centrs Zinoo, “Daugavpis Skrošu rupnīca”, “Park Hotel Latgola”, Daugavpils būvniecības tehnikums, Daugavpils tirdzniecības skola.

Prieks par skolēnu un skolotāju aktīvo iesaisti audzēkņu karjeras plānošanā un iesaistīšanās karjeras atbalsta aktivitātēs.

Sagatavoja: A.Ivanova

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.