Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2018.11.07. 15:11

Mērķu sasniegšanas eksperte mūsu skolā

 

Pie mūsu skolas 10. un 9. klases skolēniem oktobrī un novembrī viesojas eksperte mērķu sasniegšanā Daina Kriviņa. Viņa vada nodarbības ciklus “ESI PAMANĀMS UN LIEC SEVI ATCERĒTIES!”

Nodarbību cikla laikā skolēniem ir iespēja apgūt zināšanas un iemaņas, kā savas spējas un talantus izmantot līderības prasmju attīstībai. Tiek analizēti Latvijas un pasaules veiksmīgu cilvēku līderības pamatprincipi un ir iespēja izprast, un mācīties, kā individuālās spējas un talanti var palīdzēt mērķtiecīgi plānot un veidot nākotnes karjeru.

Kā arī tiek veicināta skolēnu iekšēja motivācija dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un saprast, kā izmantot katram doto laiku savā labā.

Skolēniem palika atmiņās to, kāda veidā nomierināt uztraukumu pirms runas vai prezentācijās, kādai jābūt stājai, lai izskatītos droši un reprezentatīvi, no kādām rīcībām labāk atteikties, lai netraucētu savai pašprezentācijai!

Prieks par to, ka skolēni apzinās cik svarīgi prast ,,sevi pārdot,, mūsdienīgajā darba tirgū! Paldies dainai par viņas ieguldīšanu skolēnu pašizpētē!

Informāciju apkopoja A.Ivanova

ieguld tava nakotne plans2020    .

Pasākums tiek organizēts Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2018.11.09. 10:11

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.