Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2017.12.06. 15:12

Nākotnes profesijas IKT jomā!

23.novembrī mēs 8 skolēni no mūsu skolas dažādām klasēm apmeklējām  pasākumu „Nākotnes profesijas IKT jomā!”. Tas notika 10.vidusskolā.

Mūs pavadīja 2 pedagogi karjeras konsultanti: Alla Velika un Alīna Ivanova. Kā tikko mēs iegājām skolā , mūs satika labestīgi ,smaidoši organizētāji.
Aktu zālē bija stendi ar sensora datoriem, bija arī garš  galds , kur novietoti visādi izgudrojumi , tehnoloģijas (pasākuma tēma taču  ir „Nākotnes profesijas  IKT jomā”).

Vispirms mums stāstīja par daudzām tehnoloģijām un to izmantošanu Latvijā. Tālāk mēs varējām paši pienākt un apskatīt , izmēģināt tās.
Īpaši mums patika stends ar datoru, kas taisīja  fotogrāfijas. Mēs veidojām  avīzi. Tur arī bija īpašās brilles , kas pārtaisīja visu ačgārni un vajadzēja iziet labirintu.

Bija stends ar datoru , ar kura palīdzību mēs uzzinājām , cik labi mēs izturamies pret dabu .Bija arī velosipēds , ar kuru mēs varējām griezt riteņus un atbildēt uz jautājumiem ekrānā .Ja pareiza atbilde, tad arī  stūrēt uz pareizu pusi.
Nākamajā auditorijā mēs spēlējām  Klucīti. Laukumā bijušas  bumbiņas ,apstājoties uz kurām, vajadzēja atbildēt uz jautājumiem par tehnoloģijām .Mūsu komanda ieguva 1. vietu!!! Par to mūs apbalvoja ar zīmuļiem.

MUMS PATIKA-BIJA INTERESANTI, AIZRAUJOŠI.

Autori: 8c klases skolēni

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.