Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Sestdiena, 2017.12.16. 22:12

Profesiju meistardarbnīcas. ”Profesija kā svētki.”

Š.g. 12. decembrī 5.-8.klašu skolēniem Mācību centrs “FIBRA” piedāvāja uzzināt, iepazīties, kā tas var būt- Profesija kā svētki. (Frizieris, florists)

No mūsu skolas pieteicās 3 skolnieces: Valerija Puškarjova, Kristīna Kokina (8.c), Inna Bagrova (5.b), bet vēlāk pievienojās vēl 3: Evelina Stankeviča, Marika Loginova, Marija Fjodorova (8.a)(Droši vien bija nojauta, ka tur būs kas interesants, derīgs).Tā arī bija.

Pirmajā kabinetā bērnus satika ar svētku galdu. Tur bija sulas, konfektes un obligāti piparkūkas. Tas noteikti garšoja, bet vēlāk bērni paši veidoja Ziemassvētku vainagus, mazās Ziemassvētku eglītes. Viņiem palīdzēja meistare Irēna.

Meitenes aizraujoši strādāja ar eglīšu un priežu zariņiem. Pievienoja tiem dažādu krāsu bumbiņas un lietutiņus. Skatoties uz to, pati skolotāja, kas bija kopā ar bērniem (pedagogs karjeras konsultants Alla Velika), arī gribēja pamēģināt šo darbiņu. Bija paštaisītas visdažādākās eglītes. No to spilgtuma, skaistuma bija grūti atrauties, atteikties, un noteikti eglītes bija paņemtas līdzi.
Otrajā kabinetā friziere atbildēja uz jautājumiem, stāstīja un rādīja, kā veidot frizūras, kā rūpēties par saviem matiem. Meitenēm tas bija noderīgi un pamācoši. No šī kabineta gandrīz visas skolnieces izgāja ar jaunām frizūrām vai ar padomiem, kā pareizi kopt savus matus. Skolnieces bija gandarītas ar saviem darbiem un ar to, ka viņas apmeklēja šo pasākumu. Tas viss palīdzēja, un palīdzēs gatavoties šī gada un turpmākajiem
GAIŠAJIEM ZIEMASSVĒTKIEM!!!
RĒ-TAS ARĪ IR - PROFESIJA KĀ SVĒTKI!

Materiālu veidoja Alla Velika

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.