Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2017.09.27. 15:09

Uzņēmēju dienas Latgalē 2017

15. un 16. septembrī Daugavpilī Olimpiskajā centrā notika pasākums - Uzņēmēju dienas Latgalē.

Mūsu skolas skolēni bija aktīvi un arī piedalījās šajā pasākumā. Uz Olimpisko centru, kur notika pasākums, aizbraukt un paskatīties, ko piedāvā Latgales uzņēmēji nolēma 9 skolēni: Konušs Guntars no 12.klases, Makarova Marina un Teležnikova Julianna no 11.klases, Butorins Artjoms un Daniils Maslovskis no 10.klases, Maksims Čukins , Vlada Peipiņa, Ieva Deiko, Riana Iluhaļska no 8.a klases.
Izstāde bija pilna ar uzņēmēju piedāvājumiem, tomēr visvairāk skolēni bija ieinteresēti ar pārtikas produkciju, kuru varēja nogaršot. Bērni varēja arī izpildīt fiziskos vingrinājumus. Tapāt vidusskolas audzēkņiem bija interesanti uzzināt par populāro TRX piekares treniņsistēmu, kas ir viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. Visilgāk skolēni bija aizņemti pie Mācību centra “BUTS” stenda, kur 1) tika demonstrēta bārmeņa veiklība kokteiļu pagatavošanā, 2) ikkatrs varēja nofotografēties un uzreiz uz vietas saņemt bildes 3) mūsu skolēni Guntars un Juliana veidoja no detaļām avārijas pogu, par ko saņēma nelielas dāvanas. Un tas nebija viss, skolēni redzēja arī savus kolēģus (skolēnus no citām skolām), kas mēģināja īstenot savas biznesa idejas dzīvē un izstādē demonstrēja savu produkciju. Iepazināmies ar studiju programmām, ko  piedāvā Latvijas augstskolas.

Vecāko klašu skolēni apmeklēja personālatlases uzņēmuma “CV market” prezentāciju “Kā būt veiksmīgam jaunietim mūsdienu darba tirgū”, kurā tiks skaidrots darba meklēšanas procesa īpatnības un paņēmieni, kā tiks nodarbinātam savu sapņu profesijā.

Pasākums motivēja, un, skatoties uz citu cilvēku piemēru, dod iedvesmu, lai turpināt ticēt sevī un sasniegt savus mērķus!

Daugavpils 15.vidusskolas Pedagogi karjeras konsultanti:
Alla Velika
Alīna Ivanova

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2017.09.27. 15:09

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.