Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2019.09.27. 10:09

Vidusskolas skolēni apmeklē “Starptautisko izglītības izstādi Daugavpilī”

 

Beidzot vidusskolu, ļoti svarīgs jautājums ir tālākie plāni. Daži skolēni jau tagad zina, ka vēlētos nākotnē studēt ārzemēs. Visvieglāk iegūt informāciju par savām iespējām ir aprunājoties ar dažādu augstāko izglītības iestāžu pārstāvjiem no dažādām pasaules universitātēm.

2019. gada 20. septembrī Daugavpils Krievu vidusskolā – licejā ieradās dažādu ārzemju augstāko izglītības iestāžu pārstāvji, kas bija gatavi atbildēt uz dažādiem jautājumiem par studijām viņu augstskolās un universitātēs. Paralēli izstādei notika arī dažādas prezentācijas un semināri, kuros sīkāk stāstīja par Latvijas skolēnu iespējām, prasībām, kuras nepieciešamas, lai iestātos, tai skaitā, arī par IELTS, Cambridge English un Aptis angļu valodas eksāmeniem un sagatavošanas kursiem.

Arī Daugavpils 15. vidusskolas skolēni apmeklēja šo pasākumu un bija sagatavojuši jautājumus par viņiem interesējošām studiju programmām, apmeklēja prezentācijas par sev interesējošām universitātēm Nīderlandē, Lielbritānijā, Dānijā, Zviedrijā, Ungārijā, ASV u.c.

Jaunieši bija pārsteigti, ka ir tik daudz programmu, kuras piedāvā iespēju skolēniem no Latvijas studēt un paralēli vēl iemācīties vai uzlabot savas angļu valodas prasmes un ne tikai tās.

Skolēni varēja iegūt daudz izdales materiālus, kurus izmantot, domājot par savām studijām. Dažus no tiem iespējams aplūkot arī skolas bibliotēkā.

Karjeras konsultants Gunda Pastare

 

 

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2019.09.27. 10:09

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.