Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2019.04.01. 19:04

Šokolādes muzeja „Laima” apmeklējums

Projekta „Skolas soma” ietvaros 6.a , 6.b klases 23.martā apmeklēja Šokolādes muzeju „Laima” Rīgā.

„Laimas” meistari kopš 1870. gada gatavo šokolādi, kurai pasaulē nav līdzīgas. „Laimas” šokolādes muzejā arī ir slavenais „Laimas” pulkstenis – Mīlestības, satikšanās prieka un jauna sākuma simbols. 

Muzejā skolēni tika sadalīti 2 grupās – vieni devās uz radošo darbnīcu, otri – ekskursijā pa muzeju, pēc tam mainījās. Radošajā šokolādes darbnīcā bija iespēja pašiem izgatavot un izgaršot savas īpašās šokolādes konfektes un paņemt tās līdzi, iesaiņotas glītā kārbiņā. To viņi darīja kā īsti meistari – speciālā apģērbā, ievērojot visas higiēnas normas, fonā skanēja klasiskā mūzika.

Ekskursijas laikā skolēni nonāca Garšu laboratorijā - bija iespēja nogaršot karsto šokolādes dzērienu, viņi uzzināja, kā no kakao pupām top „Laimas” šokolāde un citi iecienīti „Laimas” gardumi, kā atšķiras dažādi šokolādes veidi. Bija interesants stāstījums par „Laimas” vēsturi, produkciju. Ekskursijas noslēgumā visi iegriezās „Laimas” veikalā, kur varēja iegādāties dažādus suvenīrus un saldumus.

Apmierināti, nobaudījuši dažādus šokolādes veidus, ieguvuši daudz interesantas informācijas, skolēni labā noskaņojumā devās mājās.

Materiālu sagatavoja 6.klašu audzinātājas J.Vasiļonoka un L.Petrovska

Lapa aktualizēta Pirmdiena, 2019.04.01. 19:04

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.