Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2019.05.02. 20:05

Pasākums “Daugavpils pa tramvaja logiem”

Projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros 5.b klases skolēni 29.aprīlī piedalījās braucienā “Daugavpils pa tramvaja logiem”

Katru dienu mēs skrienam uz tramvaju, lai paspētu uz skolu, darbu, ciemos vai treniņu. Ikdienas steigā mēs reti pievēršam uzmanību tam, cik skaista ir mūsu pilsēta. Raugoties pa tramvaja logiem, reti aizdomājamies, vai daudz zinām par savu pilsētu, kurai šogad būs jau 844 gadi.

5.b klases skolēni ieguva iespēju pārbaudīt savas zināšanas par pilsētu un iegūt jaunu informāciju. Bērni ar ekoloģiski tīro transportu (tramvaju) piedalījās pasākumā, intelektuālā viktorīnā “Daugavpils pa tramvaja logiem”.

Piebraucot pie katras pieturas, bērni atbildēja uz jautājumiem, uzzināja jaunus faktus par pilsētas vēsturi un tās iedzīvotājiem. Daugavpils ir multinacionālā pilsēta, kurā tiek pārstāvētas 76 tautības. Braucot gar Latvijas unikālo vietu – Baznīcu kalnu – tika runāts par dažādām konfesijām. Tuvojoties Cietoksnim, atcerējās visus pilsētas vēsturiskus nosaukumus – Dinaburga, Dvinska, Borisogļebska, Daugavpils.

Bērni aktīvi piedalījās viktorīnā, aktīvi atbildēja uz jautājumiem un saņēma balvu.

Informāciju sagatavoja 5.b klases audzinātāja D.Vertašonoka.

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2019.05.02. 20:05

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.