Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2013.03.07. 15:03

Radošo darbu konkurss 5.-9. kl. skolēniem

5.martā skolā norisinājās skolas radošo darbu konkurss 5.-9. kl. skolēniem.

Otrdien, 5. martā, skolā notika 5.-9. kl. skolēnu radošo darbu konkurss.
Šogad skolas aktu zālē pulcējās 39 konkursa dalībnieki, un tas ir diezgan kupls skaits. Tika pārstāvētas visas 5.klases, 6.b klase, visas 7.kases, 8.a un 8.b klase, 9.b klase.
Uzstāšanās laikā zālē valdīja īsta sacensību atmosfēra, tāpēc šādā konkurencē prezentēt savu darbu ir ļoti izaicinoša un neparasta lieta.
Skolēnu darbs žūrijai šķita veiksmīgs un tiešām radošs. Nebija viegli pieņemt lēmumu, kuri darbi aizstāvēs skolas godu pilsētas līmenī. Skolēniem un skolotājiem - darbu vadītājiem vēl ir mazliet laiks piestrādāt pie savām reklāmām, lai akcentētu to stiprās puses.
Liels paldies skolas konkursa žūrijas komisijas locekļiem: Aigai Soldatjonokai, Ritai Peredņai, Svetlanai Beketovai un Dmitrijam Marcinkevičam. Viņu darbs bija ļoti atbildīgs.
Paldies arī visiem konkursa laureātiem, vēlam viņiem veiksmi pilsētas radošo darbu konkursos savās jomās aprīlī un maijā! Diemžēl visus darbus nevaram izvirzīt pilsētas konkursam, bet ceram, ka skolas konkursu visi dalībnieki tomēr uztvēra kā skolas svētkus.

 

Konkursa dalībnieki dalās savās domās par konkursu

Santa Lukaševiča: Neslēpts satraukums, bailes, neziņa, saviļņojums – tādas izjūtas, domāju, bija pārņēmušas daudzus otrdienas skolas radošo darbu konkursa dalībniekus. Gan skolēnus, gan arī skolotājas. Tas it kā ir pašsaprotami, jo uzvaras laurus plūc ne visi, bet ikviens šī pasākuma dalībnieks ļoti labi apzinājās paveikto un ieguldīto darbu reklāmas tapšanā. Varu tikai pateikt, ka nu beidzot arī sīva konkurence ir ienākusi skolas ikdienā. Vai tas ir labi? Laikam jau, ka jā. Tāpēc novēlu visiem būt stipriem un ar optimismu raudzīties nākotnē.

5.a- Nikita Zlobins, Ēriks Bogdāns, Elīna Domoracka, Vita Petrova, Daniils Maslovskis, Vanesa Kostjuka:
Mēs bijām paši jaunākie konkursa dalībnieki... Turklāt uzstājāmies kā otrie. Bijām tik uztraukušies, ka šo to aizmirsām parādīt un nevarējām īsti atbildēt uz visvienkāršākajiem jautājumiem... Tik liels bija uztraukums! Konkurss mums patika un mēs noteikti piedalīsimies tajā arī nākošgad!

5.b- Aļona Trofimova, Lilu Beatrise Volodina, Nadežda Soboļeva:
Bija liels uztraukums, bet mēs turējāmies. Citu komandu darbi bija interesanti. Īpaši patika dziesma par mūsu skolu un sportlaukumu. Domājam, ka piedalīsimies šajā konkursā arī nākošgad un noteikti uzvarēsim!

Nataļja Murzjonoka:
Участвуя в конкурсе творческих работ, в очередной раз прихожу к выводу, что самые талантливые ученики и самые творческие учителя учатся и работают в 15 средней школе. Всем командам желаю победы на городском конкурсе творческих работ.

Aiga Soldatjonoka:
Я несколько лет подряд готовила учеников к конкурсу творческих работ, но впервые была приглашена в жюри. Для меня это было большой ответственностью. Некоторые решения  принимались очень нелегко. Жаль, что нельзя выдвинуть  все представленные работы на городской конкурс, ведь знаю, сколько труда и сил было затрачено ребятами и педагогами.
Хочу пожелать всем  ребятам, несмотря на результат, не терять творческой искры, быть более креативными, чаще участвовать в подобных конкурсах и с честью представлять 15- ую среднюю школу в городе. 

 

Lapa aktualizēta Pirmdiena, 2013.03.11. 15:03

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs