Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2015.10.26. 08:10

Radošo projektu konkurss „Latviešu karavīrs laikmetu griežos” 2015

2015. gads ir nozīmīgs mūsu valsts militāri politiskajā vēsturē – pagāja 95 gadi kopš Latvijas armijas dibināšanas brīža. Par sava valstiskuma tapšanu mums jāpateicas tieši Latvijas armijas karavīriem, kuri Brīvības cīņu (1918.-1920.g.) laikā spēja atbrīvot mūsu zemi no visiem ienaidniekiem.     

Konkursa mērķi bija rosināt interesi par Latvijas vēsturi, veidot izpratni par valstiskumu un patriotismu, par katra cilvēka vietu vēsturiskajos notikumos; aktualizēt interesi par Latvijas karavīru ikdienu un trauksmaino dzīvi; epazīties ar Brīvības cīņu dalībnieku pēcteču dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos.
Konkursa organizatori : Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde, biedrība „Latvijas ģenerāļu klubs”, LR Aizsardzības ministrijas Rekrutēšanas un Jaunsardzes centrs.

No mūsu skolas konkursā piedalījās 11.a klases skolniece Jolanta Rimša. Vēstures skolotāja Svetlana Beketova bija skolnieces konsultante. Savā darbā Jolanta pastāstīja par Brīvības cīņu notikumiem Latgalē.

Visi konkursanti paradīja sevi kā ļoti radošus cilvēkus. Jolanta kļuva par konkursa „Latviešu karavīrs laikmetu griežos” 2015. laureātu. Diemžēl, ka otrajā kārtā viņa netika izvizīta.

Informāciju apkopoja vēstures skolotāja S.Beketova

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs