Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2015.10.07. 11:10

Rudenīgi sveicieni no Gārsenes!

2015.gada 3. oktobrī 1.a un 5.a klases audzēkņi devās savdabīgā ekskursijā - pārgājienā uz Aknīstes novada Gārsenes pagastu. Šis pasākums bija tematisks un tika veltīts mūsu mazo pirmklasnieku iesvētīšanai.

3. oktobra rīts atausa saulains un silts, it kā aicinādams visus ekskursantus ātrāk doties ceļojumā! Agrā rīta stundā autobuss ar mazajiem tūristiem un skolotājiem devās ceļojumā uz 68 kilometrus attālo Gārseni. Ceļojuma galamērķis apmēram pēc stundas tika sasniegts - tā bija skaistā Gārsenes pils! Gide pastāstīja audzēkņiem par pils vēsturi, par pils īpašnieka barona dzimtu, un pēc tam visi kopā devās pārgājienā pa Gārsenes dabas taku. Cik daudz jauku pārsteigumu sagādāja bērniem šī skaistā taka! Rudens siltās saules staru apmirdzēta, skaisto, rudenīgo koku ieskauta, šī taka atklāja ceļotājiem brīnumu lietas- Dainu akmeni, Laumu pļaviņu, Raganas binokli, Mīlestības saliņu, Raganas slotu, Barona krēslu, Ošu aleju, Vistas kāju, Meža estrādi un vēl daudz, daudz citu aizraujošu un savdabīgu dabas objektu!

Noguruši, bet ļoti apmierināti un izsalkuši pēc pastaigas, visi ieradās atpūtas pļaviņā. Kad pusdienas svaigā gaisā tika apēstas, varēja sākties visjautrākā ceļojuma daļa- spēles un rotaļas! Pirmklasnieki ar aizrautību un degsmi minēja mīklas, centās paspīdēt ar savām zināšanām, spēlēja paslēpes un sunīšus! Visu izklaidējošo daļu mazajiem 1.a klases pārstāvjiem sagatavoja un novadīja 5. a klases audzēkņi. Laiks, brīvā dabā spēlējoties un pastaigājoties, aizlidoja vēja spārniem un bija jādodas mājup, bet bērnu un skolotāju atmiņā vēl ilgi paliks šī skaistā oktobra sestdiena!

Materiālu sagatavoja 1.a klases audzinātāja I. Vasiļjeva un 5. a klases audzinātāja I. Romanovska

Bilžu Galerija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs