Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2012.11.30. 09:11

Sākumskolas skolotājas tiekas ar 27. pirmsskolas izglītības iestādes skolotājām

   Daugavpils 27. pirmsskolas izglītības iestādes skolotājas un Daugavpils 15. vidusskolas sākumskolas skolotājas 29. novembrī mājīgā gaisotnē dalījās informācijā par prasmēm un iemaņām, kuras jāapgūst bērniem sagatavošanas grupā un 1. klasē.    


Sākumskolas skolotājas, kuras nākamgad ievadīs bērnus 1. klasē, ieguva vērtīgu informāciju par tām zināšanām, kuras bērnam sagatavošanas grupā ir jāapgūst. Tas ļauj skolotājām plānot savu darbu, pārdomājot, kurām tēmām mācību procesā uzmanība būtu jāveltī mazāk, jo šīs zināšanas ir nostiprinātas bērnudārzā, un kuras tēmas būtu vērts aplūkot detalizētāk.
    Šādas tikšanās ir lieliska iespēja ne tikai iepazīt jaunus kolēģus, bet arī izprast pirmskolas un sākumskolas izglītības savdabību. Tā ir iespēja rast priekšstatu par to, kā veiksmīgāk un kvalitatīvāk organizēt savu darbu, lai pāreja starp šiem diviem izglītības posmiem būtu efektīva.
    Tikšanās gaitā radās arī daudz interesantu ideju, kuras nākotnē gribētos realizēt.  Tas nozīmē, ka mūsu sadarbība turpināsies.
    Paldies par atbalstu šī pasākuma organizēšanā sākumskolas skolotājām – Tatjanai Kličovai, Tatjanai Spiridovskai, Jeļenai Karņilovai, Valentīnai Papkovičai, Irinai Kiričenko, Jevgeņijai Daleckai un, protams, mūsu kolēģēm no 27. pirmsskolas izglītības iestādes.

Informāciju sagatavoja bilingvālās izglītības koordinatore Santa Lukaševiča

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2012.12.05. 14:12

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs