Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2013.04.10. 20:04

Sagaidot Eiropas dienu

Sagaidot Eiropas dienu maijā, 2013.gada 1.martā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludināja bērnu un jauniešu radošo darbu konkursā „Eiropa skolā”.

„Eiropa skolā” ir ikgadējs starptautisks konkurss, kas notiek Latvijā un vairāk kā desmit Eiropas valstīs. Konkursa darbu tēmas bija noteiktas saskaņā ar Eiropas 2013.gada moto „2013.gads – Eiropas pilsoņu gads”. Un tā, atbilstoši konkursa kārtībai skolēniem bija jāizveido individuālais radošais  literārais vai vizuālais darbs pēc izvēlētās tēmas „Kopīgais un atšķirīgais Eiropā un Latvijā” vai „Mana valsts - tava valsts”.
Konkursa darbu iesniegšana ir noslēgusies. Pēc aģentūras informācijas žūrija ir saņēmusi vairāk nekā 200 darbus. Vairāk nekā puse no iesniegtajiem radošajiem darbiem ir vizuālie darbi, pārējie – literārie. Tajā skaitā arī darbi no mūsu skolas jauniešiem:
kopā ar vizuālās mākslas skolotāju Edgaru Davidčuku darbus iesniedza Irina Rusecka 5.c, Viktorija Paškova 6.a, Aleksandra Požarska 7.c, Anastasija Kaverzina 8.b;
kopā ar vēstures skolotāju Svetlanu Beketovu darbus iesniedza
Jolanta Rimša 8.b, Diāna Druse 9.a, Jevģenija Lozuka  9.b, Vita Jerjomina  9.b;
kopā ar angļu valodas skolotāju Ludmilu Iļiško darbu iesniedza Jevģenijs Špaks 11.a.
Paldies konkursa dalībniekiem un viņu skolotājiem, par to ka uzdrošinājās pārstāvēt skolu valsts līmenī! Tagad gaidīsim rezultātus un svinēsim Eiropas dienu.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs