Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2017.03.02. 12:03

Siguldas Robotu kauss 2017

Mūsu skolā jau otro gadu aktīvi darbojas “Robotikas” pulciņš, un sestdienas rītā, 25. februārī pulciņa komanda devas uz Latvijas skolēnu Lego robotikas konkursu, kurš katru gadu notiek Siguldā.

Sacensības Siguldā notika piecās kategorijas: „Lego sumo”, „Mini sumo”, „Folkrace” („tautas rallijs”), „Lego folkrace” un “Līnijsekošana”. Čempionātā skolas komandu pārstāvēja Georgijs Jefimovs, Dārija Podberecka, Katerina Lecka - 11.a klase un Iļja Volinščikovs - 9.b; četri Lego Mindstorms EV3 roboti trijās disciplīnās - Lego Folkrace, Lego Līnijsekošana un divi roboti Lego Sumo.  Rihards Keivišs no 9.b un  Juliana Teļežņikova no 10.a klases palīdzēja sagatavoties sacensībām. Pavisam piedalījās vairāk nekā 250 dalībnieki, un tika reģistrēti 207 roboti.

Mūsējie «Lego Sumo» kategorijā grupu cīņā bija pirmie(!) un finālā izcīnīja septīto vietu no 40 dalībniekiem, arī Līnijsekošanā veicās labi - 5. vieta.

Tādā veidā sacensības ir labs pieredzes apmaiņas veids, kad komandas no visas Latvijas var dalīties ar savu pieredzi, izrunāt svarīgo, ieraudzīt jaunus risinājumus, kurus obligāti izmantosim nākamreiz.
«Robotikas» pulciņš skolā ir ļoti populārs, to apmeklē kā zēni, tā arī meitenes, sākot no 2. un līdz 11. klasei. Skolēniem patīk izgudrot kaut ko jaunu, kas darbosies efektīvi, un izzināt, kā darbojas un tiek veidota mūsdienīgā tehnika.

Nodarbošanās ar robotiem ļoti aizraujošas un mēs esam pateicīgi, ka mums skolā ir tāds pulciņš «Robotika», kur skolēniem ir iespēja realizēt sevi šajā mūsdienīgajā virzienā un izgudrot jaunus risinājumus.

Informāciju sagatavoja  Dārija Podberecka Robotikas pulciņa dalībniece.

Bilžu Galerija

View the embedded image gallery online at:
https://vsk15.lv/siguldas-robotu-kauss-2017#sigProId1c007c425d

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs