Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2018.03.16. 21:03

Siguldas robotu kauss 2018

24.februārī Daugavpils 15. vidusskolas 10. un 12. klases robotikas komanda veiksmīgi piedalījās Latvijas robotikas sacensībās “Siguldas robotu kauss 2018”.

Robotikas nodarbībās skolēni vienmēr strādā ļoti aktīvi un ar lielu interesi, realizējot savas idejas un ieceres. Robotu būvēšana un programmēšana aizrauj – katru nodarbību tiek veidots kaut kas jauns, neparasts, interesants un negaidīts. Kā rezultāts – veiksmīga piedalīšanās Latvijas mēroga sacensībās. Robotikas pulciņa komanda piedalījās Robotikas sacensībās Siguldā, kur kopā pulcējās dalībnieki ne tikai no Latvijas skolām, bet arī no Lietuvas. Kopā sacensībās prezentēja vairāk nekā 300 robotus.

Šoreiz Daugavpils 15. vidusskola nebija vienīgā Daugavpils komanda, kura piedalījās Lego Robotikas sacensībās. Daugavpils 15. vidusskolas Robotikas komanda bija pirmā komanda no visām Daugavpils skolām, kura jau 2015. gadā sāka apgūt LEGO robotus, vēlāk robotu konstruēšanai pievienojās arī citas Daugavpils skolas.

Šogad mūsu skolu sacensībās pārstāvēja jau 7 roboti: Folkrace, Līnijsekotājs, 3 Sumo roboti un 2 Mini Sumo roboti. Sumo robotu disciplīnās mēs ieguvām 4. vietu amatieru grupā. Zīmīgi, ka šo goda vietu ieguva Vita Petrova, kura pirmo reizi piedalījās šāda mēroga pasākumā un kura Robotikas pulciņā darbojas tikai pusgadu.

Paldies Robotikas komandas pārstāvjiem: 10.a klases skolniecēm Vitai Petrovai un Vanesai Kostjukai, 10.a klases skolniekam Artjomam Devjatnikovam, 12.a klases skolniecēm Dārijai Podbereckai un Katerinai Leckai un 12.a klases skolniekam Georgijam Jefimovam.

Informāciju apkopoja Robotikas pulciņa pārstāve, 10.a klases skolniece Vanesa Kostjuka

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2018.03.16. 21:03

Bilžu Galerija

View the embedded image gallery online at:
https://vsk15.lv/siguldas-robotu-kauss-2018#sigProId0e34be3959

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs