Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2019.11.15. 16:11

Ar mīlestību Latvijai

Tev mūžam dzīvot, Latvija,

Kā jūrai, kas tev šalc pie kājām!

Pats Dievs sensenis svētīja

Še tavas āres mums par mājām!

Tev dzīvot mūžam, Latvija,

Tu tēvzeme, mums Dieva dotā!

(V. Plūdonis)

Pagājušā nedēļa mūsu skolā bija veltīta Valsts svētkiem – Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas gadadienai.

Mēs gatavojāmies svētkiem un novadījām pasākumu ciklu. Tika rīkoti svētku koncerti, kuros piedalījās skolas radošie kolektīvi: skolas koris, blokflautu ansamblis, vokālais ansamblis, vokālais duets un skolas teātris. Šajos koncertos piedalījās arī visas klases, jo katra klase izpildīja vienu dziesmu. Tradicionāli visos koncertos izskanēja arī viena kopīga dziesma, kas bija katra koncerta izskaņas akords! Milzīga pateicība visiem radošajiem kolektīviem un to vadītājām- Lilijai Kozindai un Ļubovai Šaldovai!

Latvijas valsts 101. gadadienas svinības tika noslēgtas ar sveču iedegšanu skolas pagalmā! Notika mūsu tradicionālais pasākums „Iedegsim sveces”, kura laikā mēs visi kā liela un draudzīga ģimene sapulcējāmies skolas pagalmā, un 101 mūsu skolas labākais audzēknis simboliski iededzināja 101 sveci. Pasākuma noslēgumā notika tradicionālā fotografēšanās un kopīgas dziesmas dziedāšana. Tā kā šī gada mūsu skolas svētku vadmotīvs bija „Latvju zīmes”, arī par kopīgās fotogrāfijas ornamentu tika izvēlēta simboliska latvju zīme- aka!

Milzīgs paldies visiem klašu audzinātājiem, Tatianai Klychevai un Irīnai Marcinkevičai par atbalstu skolas noformēšanā svētkiem! Izsakām pateicību Elvīrai Pirogovai, Jekaterīnai Savickai, Vilnim Vanaģelim un Dmitrijam Marcinkevičam par atbalstu svinīgo pasākumu novadīšanā. Paldies svinīgo pasākumu vadītājiem- 8.a klases skolniecei Alīnai Petkevičai, 9.a klases skolēniem Valērijai Gorbenko un Vladislavam Mihailovam un 10.a klase skolēnam Ņikitam Vasiļjevam.

Informāciju sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā N.Murzjonoka

 

 

 

Lapa aktualizēta Otrdiena, 2019.11.19. 16:11

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs