Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2015.04.08. 15:04

Skolēnu Elektronikas Olimpiāde 2015

Tas ir konkurss, kurā vidusskolēni var sacensties ar savām teorētiskajām un praktiskajām zināšanām par elektroniku.

Lai piedalītos konkursā pietiek ar vidusskolas kursiem matemātikā un fizikā. Uzdevumus atvieglos neatlaidība, loģiskā domāšana un praktiskās zināšanas par elektroniku.

Vai esi kādreiz vēlējies uzzināt, kā izveidot savu LED apgaismojumu, signalizāciju, robotu vai pat radio uztvērēju? RTU ETF SP Skolēnu Olimpiāde ir pasākums Tev!
Iegūsti plašākas zināšanas par vienu no mūsdienu svarīgākajām tehnoloģiju jomām - nu jau katram kabatā ir telefons un mājās, mašīnā, pat ledusskapī iebūvēts dators. Elektronikas olimpiāde ir pirmais solis savu sistēmu izstrādē un ievads vienmēr interesantā un aizraujošā jomā.

Iepazīsties ar sagatavošanās uzdevumiem un 21. aprīlī piedalies online tiešsaistes kārtā, vēlāk - 30. aprīlī - atjautīgākie tiks uzaicināti uz klātienes kārtu RTU, kur varēs ne tikai mēroties ar savām zināšanām, bet arī doties ekskursijā uz uzņēmumu SAF Tehnika un Rīgas Tehnisko Universitāti.

Pasākuma ģenerālsponsors ir elektronikas preču un iekārtu tirgotājs Ormix Electronics SIA, kā arī iespēja tikt pie balvām no EscapeRoom, Aerodium un Fazer.

Vairāk informācijas un sagatavošanās uzdevumi:

http://ej.uz/ESEO2015

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2015.04.08. 15:04

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs