Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2015.03.05. 13:03

Skolas auglis noslēdzies

Programma „Skolas auglis”, kuras ietvaros no 2014.gada 3.novembra līdz 2015.gada 27.februārim visi 1.-9.klašu skolēni saņēma bezmaksas augļus un dārzeņus (ābolus, kāpostus, burkānus), ir beigusies.

Četrus mēnešus 2 reizes nedēļā jebkuros laika apstākļos mikroautobusa vadītājs, pārvarot 535 km (no Salaspils un atpakaļ), nogādāja mūsu skolā „Baltijas dārzeņi” produkciju. Projekta laikā mūsu skolas skolēni ir apēduši 1820 kg burkānu un 860 kg ābolu par kopējo summu – 4 480 eiro. Veselībai tas ir svarīgi, jo svaigi burkāni un āboli satur vitamīnus un minerālvielas, kas tik ļoti ir nepieciešamas augošam organismam. Nevar pat saskaitīt to vitamīnu daudzumu, kurus uzņēmis bērnu organisms. Jāsaka gan, ka daļu dārzeņu un augļu neapzinīgie skolēni izmeta vai izsvaidīja pa skolu, sagādājot papildu darbu mūsu apkopējām.  

Paldies skolēniem, kuri nēsāja smagos maisus (4–6 kg) un dalīja burkānus un ābolus savās klasēs un neaizmirsa atnest maisiņu atpakaļ. Vienmēr pirmā bija Riana Kuhaļska un Sofija Golubeva no 5. a klases, Aļa Stepanova un Ilona Pajrta Saura no 4. b klases. Īpaši gribas pieminēt Ņikitu Vasiļjevu (5.c), Alinu Zenovu un Denisu Petkeviču (5.b), kuri brīvprātīgi palīdzēja savām bijušajām klases audzinātājām – nesa maisus ar augļiem un dārzeņiem pirmklasniekiem.

Informāciju sagatavoja soc.ped. E.Pirogova

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2015.03.05. 13:03

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs