Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2015.05.15. 08:05

Skolas direktora apsveikums

Pēdējais zvans iezvana atvadas no skolas gadiem. Tas ir starta signāls ieskaišu un eksāmenu sākumam.

Dārgie absolventi!

Pēdējā zvana skaņas dzirdot,  raisa gan prieku par labi padarītu darbu, gan arī skumjas par to, ka kāds nozīmīgs posms cilvēka dzīvē ir noslēdzies.

Tiem, kas atvadās no 9. klases biedriem, skolotājiem, skanēs vēl daudzi zvani, kas aicinās sēsties solos, iet kabinetos un apgūt zināšanas, bet 12. klašu skolēniem šī diena iezīmē jauna dzīves cēliena sākumu. Tomēr gluži no skolas vēl nav jāatvadās, vēl būs jāsēžas tik ierastajos solos, jo sāksies eksāmeni.

Šodien, kad skan jūsu pēdējais skolas zvans, vēlos jums novēlēt veiksmi eksāmenos, izturību, lai spētu izpildīt visus eksāmenu uzdevumus. Tāpat vēlu optimismu  – drīz jūs būsiet brīvi cilvēki, kuri labprāt vēl pamācītos skolā, bet atestāts jau kabatā un kurp doties tālāk ir tikai Jūsu pašu ziņā. Un neatlaidību, jo dzīve tādus cilvēkus ciena. Lai piepildās visi jūsu sapņi un plāni un skola būtu tikai skrejceļš tālākajiem panākumiem.

Lai šodienas svinīgā svētku sajūta, savīdamās ar vieglām skumjām un nostaļģiju, kļūst par lielisku ierakstu Jūsu dzīves grāmatā! Un katra rindiņa, lai saistās ar skolotājiem, kas mācīja Jūs rakstīt, lasīt, domāt, mīlēt, draudzēties un strādāt!

Daugavpils 15. vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs