Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2015.06.10. 09:06

Skolas direktora apsveikums absolventiem!

Laiks paiet ātri, nu jau eksāmeni nokārtoti, visi satraukumi aiz muguras un skan pēdējās atvadu balles no skolas! Laimīgi, smaidīgi un arī piekusuši pēc eksāmeniem Jūs svinat savu skolas izlaidumu.

Dārgie absolventi!

Skolas izlaidums ir brīdis, ko daudzi absolventi un viņu vecāki pavada ar divējādām izjūtām: prieku par to, ka noslēdzies svarīgs posms izglītībā un reizē ar satraukumu, jo tas ir jauna ceļa sākums. Klāt pirmais lielā darba cēliena noslēgums, kad par paveikto saņemta apliecība - 9. klašu skolēniem par vispārējās pamatizglītības iegūšanu, 12. klašu skolēniem par vispārējās vidējās izglītības iegūšanu.
Izlaidums ir viens no skaistākajiem notikumiem jūsu dzīvē. Šie svētki ir kā pietura, kurā apstājies absolvents padomā par to, cik garš ceļa posms jau veikts un par to, cik daudz iespēju vēl ir priekšā. Šodien mēs visi kopā varam svinēt labi padarīta darba svētkus. Devīto klašu absolventi neatlaidīgi sekojuši savam sapnim sekmīgi pabeigt pamatskolu, būt radošiem, atvērtiem jaunām idejām un izaicinājumiem. Vēlu, lai Jums skolā pavadītais laiks ir neaizmirstams un būtu kā svarīgs notikums jaunam sākumam, jo saņēmuši apliecības Jūs dosieties turpināt mācības uz kādu no Latvijas profesionālās izglītības skolām, koledžām vai turpināsiet mācības mūsu 15. vidusskolā. Mūsu durvis Jums ir atvērtas un mēs Jūs gaidām septembrī, lai kāptu zināšanu kalnā vidusskolas posmā.

Divpadsmitie, pirms lēciena Jums ir svarīgs ieskrējiens, un man, kā skolas direktoram, atliek cerēt, ka šis ieskrējiens 12 gadu garumā ir bijis pietiekošs, lai veiksmīgi varētu izvēlēties sev atbilstošu studiju programmu un turpinātu mācības kādā Latvijas augstskolā vai koledžā. Atliek vien novēlēt, lai arī turpmāk nepietrūktu cīņas spara un enerģijas, lai sasniegtu savus mērķus, lai neapstātos pirmo grūtību priekšā. Zināšanas  saņemtas, bet, lai dabūtu vēlamo, tās arvien būs jāpilnveido, liekot saprast, ka līdz šim gan vecāki, gan skolotāji palīdzējuši nogludināt grambas un pārvarēt grūtības dzīves ceļā, tālāk būs jācīnās pašiem.

Es ceru, ka Jūs absolventi, izmantosiet visas rezerves šovasar stājoties savā izvēlētajā skolā. Es ticu jūsu spējām, varēšanai un gribai.
Jaunieši! Lai jums izdodas sasniegt savu dzīves mērķi un piepildīt sapņus!


Daugavpils 15. vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs