Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2016.05.11. 14:05

Skolas direktora apsveikums absolventiem!

Ir pienācis maijs ar siltumu un krāšņumu. Smaržo ievas, ābeles un ceriņi. Dzeguze kūko katram savu laimi... Skolā notiek pēdējās stundas pirms brīvlaika, bet divpadsmitajiem un devītajiem skan Pēdējais zvans uz pēdējo stundu pamatskolas un vidusskolas posmā.

Dārgie absolventi!

Skaistās un saulainās pavasara dienas mudina gan skolēnus, gan skolotājus lūkoties nākotnē ar saulainām un gaišām cerībām, jo bez 5 minūtēm jau esat absolventi! Vēl viens mērķis jūsu dzīvē ir sasniegts! Tuvojas patīkams un satraucošs brīdis - Pēdējais zvans, tad priekšā atbildīgs posms, kad jāsakopo visi spēki, lai pabeigtu skolu - eksāmeni un tad - sengaidītais Izlaidums.
Sagaidot pēdējā zvana dienu, katrā no jums burbuļo kāds cerību avotiņš, kas dod spēku veiksmīgi noslēgt paveikto skolas solā. Bet jebkuras cerības balstās uz gūtajām zināšanām. Ir godprātīgi strādāts, daudz smiets un katra jauna tikšanās ar skolas dienu sākta ar mīlestību un darba prieku. Jā, arī ne mazums slinkots. Lai arī kā bijis, bet ar visu esam veiksmīgi tikuši galā. Zinu, ka esat pilni apņēmības tā pa īstam sākt cīņu par saviem sapņiem, meklēt dzīvē mērķi, to atrast un nekad nepadoties.

Divpadsmitiem novēlu izturību, pacietību, neatlaidību, optimismu, asu prātu eksāmenu laikā, bet vienmēr, lai ir kāds sapnis, ko piepildīt, kāds mērķis, uz kuru doties! Lai Jūsu jaunais dzīves ceļš ir jaunām idejām un iespējām bagāts un iegūtās zināšanas un pieredze ir stabils pamats Jūsu nākotnes izvēlei! Novēlu Jums veiksmi savas karjeras veidošanā, nekad neapstāties pie sasniegtā un vienmēr tiekties uz ideāliem.

Devītie - kad eksāmenos tiks novērtētas jūsu pamatskolas laikā gūtās zināšanas, visu deviņu gadu laikā, un saņemsiet savu pirmo nopietno izglītības dokumentu – 9. klases apliecību, tad apstājieties savas izvēles priekšā, uz kuru pusi doties. 9. klases apliecība, tā jums būs kā atslēga tālāko mērķu realizēšanai. Kāds dosies savos ceļos un veidos savu nākotni, cits turpinās mācības mūsu skolā vidusskolas posmā. Ticu un ceru, ka šajā izglītības posmā neapstāsieties un savu iespēju robežās turpināsiet pilnveidoties, jo tikai izglītots cilvēks var pilnvērtīgi realizēt sevi dzīvē!

Dārgie absolventi, es Jums visiem gribu novēlēt trīs lietas - gudrību, neatlaidību un veiksmi, lai šīs pēdējās nedēļas ir īpaši ražīgas un veiksmīgas! Lai Jums veicas eksāmenos!

Daugavpils 15. vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis.

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2016.05.11. 14:05

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs