Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2014.12.22. 15:12

Skolas direktora apsveikums Jaunajā gadā

Ziemassvētki ...
Laiks, kad uz brīdi piestājam,
Lai sajustu brīnumu.
Lai paklusētu. Lai pārdomātu.
Lai atcerētos ...

Gads aizver savas pēdējās lappuses. Katrs gads beidzas ar paveiktiem, nepaveiktiem darbiem un nākotnes iecerēm. Gads nemēdz būt laimīgs vai nelaimīgs – tas ir tikai ieraksts kalendārā, lai būtu kaut kāda atskaites sistēma mūsu priekiem un bēdām. Tomēr, lai vai cik atšķirīgi mēs būtu, ir lietas, kas svarīgas visiem – mīļi cilvēki blakus, spēks un veselība, sapņi, kas piepildās un maciņš, kas neiztukšojas... Mēs visi vēlamies būt laimīgi un mīlēti, mēs visi gribam, lai laimīgi ir mūsu mīļie un tuvie cilvēki.

Ik gadu Ziemassvētku laikā skolu izgreznojam ar gaismiņu virtenēm, jo ticam, ka svētku noskaņa, ko radām, ienes gaišumu, siltumu un Ziemassvētku brīnuma sajūtu ikvienā no mums.

Pateicos skolēniem, viņu vecākiem, skolotājiem, tehniskajiem darbiniekiem, visiem, kas ar savu darbu un atbalstu ļāva mums sasniegt iecerēto.

Trīs lietas, ko gribu novēlēt 2015. gadā - iedvesma, drosme un ticība. Iedvesma radīt jaunas idejas, drosme realizēt vispārdrošākos sapņus un ticība, ka mēs varam – ikviens un visi kopā. Cienīsim viens otru, iepriecināsim viens otru, iedvesmosim viens otru un atbalstīsim viens otru. Lai nākamais gads ir labāks tiem, kam neizdevās iepriekšējais un, lai atkal izdodas tiem, kam smaidīja veiksme!

Daugavpils 15. vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis

Lapa aktualizēta Pirmdiena, 2014.12.22. 15:12

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs